Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Jaký bude letošní ročník veletrhu Caravaning Brno?

 

Svátek pro všechny karavanisty, cestovatele a nadšence pro život na „čtyřech kolech“. To je Caravaning Brno, na jehož dalším ročníku již nyní pilně pracujeme. A jaký bude? Přečtěte si první informace a dozvíte se více.

Hlavním lákadlem veletrhu bude samozřejmě přehlídka těch nejlepších obytných vozů a karavanů. Vystavovatelé opět přivezou své stálice, ale i nejnovější modely. Chybět však nebude ani vybavení a příslušenství vozů. Najdete zde jednoduše vše, co potřebujete pro pohodové cestování.

Součástí veletrhu je i atraktivní doprovodný program. Své zkušenosti vám předá řada cestovatelů, kteří navštívili nejrůznější kouty světa – jak jinak než s karavanem. Připraveno bude i odborné poradenství, které ocení jak začínající, tak zkušení karavanisté.

V loňském roce se osvědčila novinka v podobě testovacích jízd s obytným vozem. Máme dobrou zprávu, řada modelů bude k vyzkoušení i letos. Jízdy ocení i návštěvníci uvažující o koupi prvního „obytňáku“ - na vlastní kůži totiž poznají odlišné jízdní vlastnosti, které k tomuto druhu cestování jednoznačně patří.

Téma, které se na veletrh vrátí, je i bezpečnost – ať už v podobě přednášek, nebo zejména simulátorů a trenažérů.

Populární součástí je také bazar karavanů a obytných vozů a také minicamp, díky kterému si zakempujete přímo v areálu výstaviště. Rozhodně se jedná o jedinečný zážitek.

Bližší informace budeme postupně zveřejňovat, takže určitě sledujte naše webové a facebookové stránky.

Zavzpomínejte také na minulý ročník, který slavil úspěch u návštěvníků i vystavovatelů, prostřednictvím následujícího videa.

Datum: 11.6.2018 9:22:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

Data platná pro katalog 2022

 

Facebook

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště