Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Hymer Moravia - obytné vozy posouvají hranice cestováníV letošním roce se v rámci výstavy Caravaning 2021 můžete těšit i na setkání se společností Centrum Moravia Olomouc a s ní spojenou divizi Hymer Moravia, která na českém trhu zastupuje značky Hymer, Eriba, Carado a Dethleffs. Je třeba si uvědomit, že caravaning má zelenou a obytné vozy posouvají hranice cestování mnohem dál. Jejich celoroční využití je bezesporu jedinečné! Neváhejte tedy a přijďte se podívat osobně na brněnský veletrh do pavilonu F, co pro vás Hymer Moravia chystá. Již předem se můžete se společností seznámit na stránkách www.hymer-moravia.cz, www.carado-moravia.cz, kde naleznete mimo jiné stále aktuální přehled všech nabízených vozů. Vlajkovou lodí expozice bude Hymer Třída B Masterline., který ční nad všemi obytnými vozy. Kombinuje nekompromisní špičkovou technologii a ikonický design nového vozu Mercedes-Benz Sprinter. Mezi jeho hlavní přednosti můžeme zařadit inovativní SLC podvozek s rovnou horní a zároveň dvojitou podlahou pro větší úložný prostor, velkoprostorovou garáž, hmotnost do 4,5t.

        

Dalším výjímečným kouskem, na který se můžete těšit je obytný karavan Eriba Touring 820. Exteriér nového karavanu ERIBA Touring je logickým pokračováním stejné filozofie designu, a to již od roku 1957. Osvědčená konstrukce ocelového rámu a hladké povrchové opláštění Crystal Silver zachovaly nadčasový design minulých modelů ERIBA a zároveň dvěma velkými panoramatickými okny poskytly tomuto karavanu zcela nový výraz. Navíc tato speciální konstrukce zlepšuje aerodynamiku vozidla a zajišťuje optimální jízdní vlastnosti.

Společnost vám ráda představí mnoho dalších modelů z portfolia zastupujících značek, především pak tolik oblíbené vozy značky Carado a Dethleffs. Některé z modelů můžete vyzkoušet v rámci vlastní půjčovny Hymer Moravia. Pokud se již caravaning stal vašim životním stylem, cestujte stylově s originálními doplňky HYMER, nebo příslušenstvím od značky MOVERA. Výběr a objednání s vámi bude tým Hymer Moravia rád konzultovat. V rámci autorizovaného servisu společnost nabízí taktéž zkoušky těsnosti nástaveb a prodej náhradních dílů.

Na setkání s vámi se těší tým Hymer Moravia

 

Datum: 22.9.2021 13:30:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

Data platná pro katalog 2022

 

Facebook

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště