Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Hymer je synonymem vozidla pro volný čas s nejvyšším komfortem a nejvyšší úrovní bezpečnosti


Centrum Moravia spol. s r.o. se již od roku 1995 profiluje jako významný prodejce a opravce osobních a užitkových vozidel značky Mercedes-Benz, smart nejen v Olomouci, ale i v celé České republice. Od samého začátku se společnost orientuje na ty zákazníky, kteří na trhu kromě prémiové značky Mercedes-Benz a AMG hledali osobní, individuální přístup a domácí atmosféru ve spojení s profesionálním jednáním a vysokou odborností. Zdokonalování služeb je ve firmě každodenní prací. Neustále hledá nové nápady na to, jak zákazníkům poskytnout co nejlepší zážitky, a aby na jednom místě našli vše, co si jen dobrodružné srdce zamane.

Spojení firmy s těmi nejlepšími na poli obytných vozů bylo jasnou volbou. Rozmanitý výběr je pro společnost priorita, vybrat si tedy můžete nejen vozy Hymer, ale také Carado nebo přívěsy Eriba.

Nechcete si vůz koupit? Nevadí, v PŮJČOVNĚ vám ho jen půjčí. Centrum Moravia vozy nejen prodává, ale stojí za ní i celá řada zkušených techniků a mechaniků, kterým můžete svěřit opravu nebo jen úpravu vašeho obytného vozu. Kompletní portfolio doplňků Movera je standardem doplňkových služeb.

www.hymer-moravia.cz

www.carado-moravia.cz

Datum: 6.10.2020 11:26:00

Současně také

GO, REGIONTOUR
20.-23.10.2022


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

Data platná pro katalog 2022

 

Facebook

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště