Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

GoSun Stove - První skutečně praktický solární gril a vařič na světě

 

 Vařte a grilujte bezpečně, ekologicky, čistě – bez paliva. Revoluční novinka na světovém trhu z USA unikátní trojkombinace vařiče – grilu – pece GoSun.

Solární vařiče a grily GoSun jsou velmi oblíbené mezi majiteli obytných aut, karavanů, lodí, 4WD nebo jej snadno využijete na zahradě, případně na terase panelového domu. Ekologické zdravé vaření, grilování, pečení a bez paliv.


Sport pracuje rychle, je snadno přenosný, praktický a lehký 3.18kg. Díky vakuové solární trubici se jeho pec rychle zahřeje na teplotu až 288°C, takže pokrm uvaří do 20 minut dle slunečních podmínek. Dokonce i za tak vysokých teplot zůstává na venkovní dotek chladný. Je univerzální: vaření v páře, pečení těsta, smažení, grilování masa, vaření ve vodě – to vše je ve varné trubici možné. Poté, co skončíte s vařením, lze GoSun pomocí vestavěných držadel snadno složit. Nezabere mnoho místa v batohu, je lehký 3,18 kg a lze ho přenášet kamkoli.

GoSun GRILL umožňuje jednoduché, rychlé a hlavně zdravé grilování. Tento gril bez paliva dokáže upéci těsto, uvařit i usmažit maso pro čtyři až osm osob. Využívá přitom jen sluneční energii. Grill je také snadno přenosný díky váze 9.5kg a lze ho opravdu použít všude.

Snadné grilování, vaření a pečení Vám umožňuje se věnovat rodině, přátelům nebo sportu. Vaření Vás prostě začne bavit! Najdete nás na veletrhu Caravaning Brno 2017 v hale P/044.

Výhradní dovozce pro Českou a Slovenskou Republiku, Polsko: Adventure Centrum - Showroom: Na Průhoně 159, Vestec u Prahy, 252 42, více informací www.solarnivaric.cz , www.solarnigril.cz , email: info@solarnivaric.cz , https://www.facebook.com/solarnivaric.cz/

Datum: 30.10.2017 16:16:00

Současně také

GO, REGIONTOUR
20.-23.10.2022


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

Data platná pro katalog 2022

 

Facebook

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště