Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

ForCamping - 290 značek pro turistiku, kemping a outdoor

Největší prodejce turistického a kempingového zboží s velkým přesahem do outdoorového vybavení má skladem vůbec nejširší nabídku na českém trhu – celkem od 290 značek!

ForCamping je držitelem mnoha prestižních ocenění včetně SHOP ROKU 2019, kde zvítězil hned ve dvou kategoriích – Sport a fitness a Sportovní vybavení.

Za jeho úspěchem od začátku stojí extrémní důraz na prozákaznický přístup, ale také snaha inovovat a být stále krok napřed. Nesmíme zapomenout ani na omnichannel strategii, která spojuje komunikační a prodejní kanály.

ForCamping působí v Česku, na Slovensku, v Maďarsku a v Rumunsku. Vedle e-shopu 4camping.cz provozuje 14 vlastních prodejen v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Hradci Králové, Liberci, Olomouci, Českých Budějovicích, Budapešti a Bratislavě, v Pasohlávkách a na Vranovské pláži. Lezeckou speciálku najdeme v nejmodernějším lezeckém centru v Praze Letňanech. ForCamping stojí také za legendární Výstavou stanů a vybavení do přírody, největší evropskou výstavně-prodejní akcí se zaměřením na outdoor, turistiku a kemping, kterou každoročně navštíví více než 100 tis. lidí.

Nenechte si ujít jejich nabídku na veletrhu Caravaning Brno!

 

Datum: 15.10.2021 17:19:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

Data platná pro katalog 2022

 

Facebook

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště