Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

TOPTRADE představí na Caravaningu Brno to nejlepší z nabídky

 

To nejlepší z nabídky

  1. Frankia Platin FINAL SIX - cenově zvýhodněný a ještě více vybavený model Platin s posledním šestiválcem

  2. Celá nová řada vestaveb od Frankie YUCON, tentokrát na FIATU. V Brně budou 2 vozy, jeden se spouštěcí postelí vevnitř a velkou garáží, druhý se zvedací stanovou střechou nahoře

  3. Dále v Brně budou vozy na Mercedesu YUCON 7 GD a YUCON 7 GARAGE (vůz pro 3 osoby, s velkou garáží na 2 motorky nebo 4 elektrokola uvnitř, ještě s šesti válcovým motorem do 3,5 t !!!!!)

  4. Frankia PLATIN PLUS - je to Platin s U zadním sezením, kterého se v západní Evropě prodává 30 % všech Platinů

  5. Novinka Frankia NEO BD - polointegrovaný vůz na Sprinteru, předokolka s ALKO podvozkem do 3,5 t a s velkou garáží pro 4 osoby

  6. Frankia Platin I 8400 GD

  7. Frankia I 740 BD - na Fiatu

  8. Dále zde budou k vidění hydraulické nohy HPC (45 kg vč.náplní), jichž jsme výhradním dovozcem a ukázka povrchové úpravy povrchu obytného vozu nanotechnologií PROTEC.

Firma TOPTRADE byla založena v roce 1990. Od tohoto roku provozuje půjčovnu obytných vozů. Od roku 1993 má výhradní zastoupení na značku FRANKIA pro ČR a SR. Od roku 2015 zastupuje i obytné vestavby značky GLOBE TRAVELLER. Zastupuje dále i značku YUCON - špičkové vestavby na Sprinteru od Frankie. Firma sídlí v Holešově, kde má prodejnu karavanistických potřeb, zajišťuje i servis a montáže různých karavanistických doplňků (markýzy, satelity, soláry, hydraulické nohy a další).

 

Datum: 23.9.2021 18:54:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

Data platná pro katalog 2022

 

Facebook

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště