Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

FINASO předvede to nejlepší od značek Dethleffs, VANTourer, Sunlight, Laika, Pössl i Campster

 

FINASO přiveze na veletrh Caravaning Brno to nejlepší pro nadcházející sezónu od všech zastupovaných značek.

Od firmy Dethleffs to bude nová modelová řada obytných vozů Pulse, z níž představí plně integrovanou verzi I 7051-EB. Jedná se o novou koncepci interiéru s harmonickou kompozicí světel. Z přívěsů to bude Dethleffs Generation Scandinavia – a jak již název napovídá, jedná se o přívěsy přizpůsobené extrémnějším podmínkám, tedy nejen pro letní provoz, ale také pro bezproblémový a komfortní zimní karavaning.

K vidění budou i zástupci značky VANTourer, která kompletně přepracovala zadní část u svých obytných dodávek. Vozy tak nyní poskytují dostatek úložného prostoru např. i pro přepravu kol uvnitř vozu.

Kromě zmíněných značek budeme mít v Brně i „klasiku“ v podobě oblíbených modelů značek Sunlight, Laika, Pössl. Chybět nebude ani stále oblíbenější Campster, který nabízí kompromis mezi každodenním a víkendovým vozem. Všechny vozy, které návštěvníci na našem stánku uvidí, budou ihned k prodeji, takže pokud se jim některý zalíbí, mohou ho hned mít,“ doplnil za FINASO Jan Černohorský.

Mimo to bude na expozici k vidění i vůz, který má momentálně na dvouměsíční cestě po Islandu známý český cestovatel a fotograf Jiří Kolbaba.

Více informací o společnosti najdete zde.

 

Datum: 25.10.2018 10:35:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

Data platná pro katalog 2022

 

Facebook

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště