Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

FIBICH CampingCars představí v české premiéře exkluzivní edici vozů PERSEO

 

Karavan centrum FIBICH CampingCars, oficiální dovozce značek BENIMAR a Sterckeman do České republiky, si pro vás na veletrhu Caravaning Brno připravilo českou premiéru exkluzivní edice polointegrovaných vozů PERSEO. Tato edice byla vytvořena ke čtyřicátému výročí výrobce obytných vozů BENIMAR s maximálním důrazem na kvalitu, pohodlí a atraktivní vzhled.

Ve veletržní expozici FIBICH CampingCars naleznete také další novinku – Benimar Sport 363, alkovnový automobil na podvozku FORD s podélnými lůžky v zadní části. Chybět nebude ani stálice v jejich nabídce polointegrované Tessoro 463 a další novinka, vestavba Benivan 140up s bohatou výbavou včetně solárního dobíjení, markýzy a nosiče kol již v základní výbavě.

Novinky naleznete také v prezentaci francouzského výrobce Sterckeman, ať už se jedná o novou řadu utralehkých karavanů Starlett Easy, nebo inovovanou řadu Starlett (reprezentovanou rodinným model 476PE), či o modernizovanou komfortní řadu Alizé.

Do portfolia služeb patří kromě prodeje karavanů a obytných vozů již desátým rokem také půjčování obytných přívěsů a prodej karavaningového příslušenství firem MOVERA, TRIGANO service a Camping-Profi, montáž příslušenství a servis karavanů všech značek.

Další informace:
Prodej karavanů a obytných automobilů
Půjčovna karavanů a obytných vozů
Facebook – Karavan centrum CampingCars

 

Datum: 9.10.2018 14:47:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

Data platná pro katalog 2022

 

Facebook

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště