Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Faber Moto představí na veletrhu jubilejní designy


Značky Piaggio a Vespa tento rok představily zásádní novinky, které ocení nejenom milovníci jednostopých vozidel, ale kvůli jejich praktičnosti také milovníci caravaningu. Populární řada Piaggio Beverly totiž dostala ke svým 20. narozeninám nejen nový a agresivnější design, ale také lepší odpružení a výkonnější motory. Objem 350 cm3 byl v nabídce nově nahrazen objemem 400 cm3 s vyšší účinností a kultivovanějším projevem. Piaggio Beverly tak dosahuje maximálního výkonu 35,4 kW při 7 500 otáčkách a 37,7 Nm v 5 500 otáčkách. Novinka obouvá širší pneumatiky a nabízí se ve dvou designových variantách, elegantní a sportovní.

    

Piaggio Medley je inspirováno velkými, moderními a elegantními liniemi svého většího sourozence Beverly, a díky své nízké hmotnosti a dynamice je ideální pro použití ve městě. Tato řada spojuje výhody hbitých a lehkých skútrů s výhodami větších a výkonnějších motorek s velkými koly. K dispozici je s motorem o objemu 125 cm3 či 150 cm3. 125 cm3 jednoválcový motor i-get vykazuje maximální výkon 11 kW při 9 000 otáčkách., zatímco výkonnější 150 cm3 motor poskytuje 12,1 kW při 8 750 otáčkách. Díky těmto referenčním hodnotám patří Piaggio Medley mezi jedny z nejsilnějších motorek v segmentu skútrů se středními až velkými koly.

Elegantní a moderní řada Liberty nabízí něco pro každého. Je dokonalým řešením pro ty, co hledají nepolapitelnou kombinaci stylu, lehkosti, snadné jízdy a bezpečnosti. 3 ventilový ultramoderní vzduchem chlazený motor i-get 4T s elektronickým vstřikováním přináší sníženou spotřebu, špičkový výkon 8,1 kW při 8 25O otáčkách a minimální údržbu.

Piaggio navíc představuje zcela novou generaci e-skútrů pro městskou mobilitu. Piaggio 1 kombinuje výhody moderního e-skútru, tedy obratnost a nízkou hmotnost, s minimalismem, kvalitou a spolehlivostí. Pohání ho elektromotor zabudovaný do zadního kola. Verze moped s omezenou rychlostí na 45 km/h má výkon 1,2 kW, zatímco verze elektrobike je vybavena jednotkou o výkonu 2 kW a nabizí dojezd až 66 km. Baterie je vyjímatelná a nezabírá žádné místo v úložném prostoru pod sedlem. Jeho uvedení na český trh je očekáváno každým dnem.

Vespa je s námi už třičtvrtě století

Ikonická Vespa v tomto roce oslavila své 75. jubileum, ke kterému připravila speciální výroční edici modelů Primavera S 125 a GTS Super Tech 125 a 300. Hlavním poznávacím znakem je žlutá metalíza Giallo 75th, která je moderní interpretací odstínů populárních ve 40. letech. Ke svým narozeninám si Vespa také nadělila výjimečné číslo 19 milionů vyrobených kusů, a to od jara 1946. Neustálý vývoj, špičkové technologie, unikátní design, který přesahuje hranice módních trendů, a věrnost vlastním původním hodnotám – to jsou jen některé důvody stojící za úspěchem, který nejlépe vyjadřuje číslo 1 800 000 exemplářů vyrobených za posledních 10 let. Nejmodernější Vespa vybavená ekologickými motory a technickými prvky, které pomáhají modernímu stylu jízdy, představuje syntézu stylu a vývoje, která činí design skútrů Vespa nesmrtelným, a dělá z něj ikonu italské elegance po celém světě.

    

 

Datum: 13.10.2021 12:24:00

Současně také

GO, REGIONTOUR
20.-23.10.2022


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

Data platná pro katalog 2022

 

Facebook

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště