Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Extreme Solution představí NanoAB Extreme Pure

 

Společnost Extreme Solution  s.r.o. je ryze českou společností a jednou z mála, která se zabývá ochranou povrchů pomocí nanotechnologie. Naše výrobky sami vyvíjíme pod svou značkou a jejich vlastnosti zkoušíme při mnoha různých testech. To nám umožňuje nabídnout zákazníkům komplexní řešení ochrany téměř všech typů povrchů, se kterými se můžeme setkat všude kolem nás. Pro každý daný povrch dokážeme nabídnout několik různých řešení, a to jak z hlediska kvality a doby účinku, tak i ceny. Dokážeme také flexibilně reagovat na poptávky zákazníka a v případě zájmu zajistit kompletní servis – od vyvinutí výrobku pro konkrétní zadání, jeho výrobu, distribuci, až po právní zajištění registrace pod značkou zákazníka.

Naše aktivity probíhají v České republice, v rámci států EU, ale i v ostatních státech mimo EU. Ke kompletní řadě služeb má zákazník k dispozici nejen samotnou aplikaci, ale i následné proškolení ohledně údržby ošetřeného povrchu tak, aby nanočástice pomáhaly povrch chránit co nejdéle. Zákazníci mohou využít i možnost bezplatného a nezávazného předvedení aplikace přímo v provozních podmínkách a to po celé České republice.

Mezi klienty společnosti Extreme Solution s.r.o. patří nejen různé obchodní řetězce a velké nadnárodní korporace, ale i celá řada menších a středních firem z mnoha oborů. Našich služeb využívají i maloobchodní zákazníci. Obchodní oddělení flexibilně reaguje na požadavky zákazníků a snaží se vždy najít to nejlepší a nejvhodnější řešení pro každou konkrétní zakázku. Provádění aplikací ochrany povrchů zajišťuje několik samostatných, pravidelně školených, zkušených teamů našich zaměstnanců.

Jsme si vědomi obrovského potenciálu této, poměrně nové, technologie v mnoha různých oborech a téměř denně nalézáme nová a další využití nanotechnologie v různých odvětvích.

Více informací na www.nanobydlik.cz

 

Výrobek NanoAB Extreme Pure

 

Většina bydlíkářů si buď zvykla, nebo rezignovala. Návodů a zaručených rad, jak eliminovat zápach, vycházející z nádrže na odpadní vodu, nebo fekálie, najdeme bezpočet. Některé z nich třeba i krátkodobě fungují a chvilkově přebijí nepříjemný zápach odérem jen o trochu příjemnějším. Ovšem po velmi krátkém čase se zápach vrací zpět, často v mnohem větší intenzitě. Přídavné odsávání nebo nucená cirkulace čerstvého vzduchu sice částečně fungují, ale co když jsou dvířka fekální nádrže umístěna na straně vedoucí do předstanu nebo přímo k venkovnímu posezení? Po vyzkoušení většiny dostupných rad a prostředků postupně přijde rezignace a beznaděj. Základním problémem všech popsaných řešení je jejich nedostatečné, nebo omezené působení proti hlavní příčině vzniku zápachu. Ten způsobuje kombinace nežádoucích bakterií, velmi malého prostoru v nádržích pro fekálie a velkého množství plynů, vznikajícího jejich rozkladem. Prakticky stejný problém pak nastává i v nádržích na odpadní vodu, která obsahuje vysoké množství organického materiálu, kdy je nastartovaný proces rozkladu navíc podpořen obvykle vysokou okolní teplotou. Všechny tyto pachy znepříjemňují náš vytoužený pobyt v bydlících.

 

Aby nic nerušilo váš pobyt v bydlíku, dovolujeme si vám nabídnout náš prostředek NanoAB Extreme Pure. Tento výrobek je určen ke komplexnímu ošetření pitné vody v bydlících. Přípravek je naprosto šetrný k životnímu prostředí. Navíc se dávkuje se v tak malém, ale i přesto velmi účinném množství, že je možné se v takto ošetřené vodě bez problémů nejen sprchovat, ale lze z ní dokonce i vařit i ji pít. Základním principem úspěchu našeho přípravku je to, že cíleně upravuje složení vody a tím ošetřuje i vnitřek nádrže. Vytváří totiž prostředí nevhodné pro vznik plísní, bakterií i řas. Přítomné nanočástice ihned obalí jakékoliv zárodky bakterií, virů i řas, uzavřou je, čímž zabrání jejich výživě z okolí, což je ve velmi krátké době zahubí. Takto ošetřená voda, následně protékající veškerými rozvody, je tak v podstatě neustále a zcela bez zápachu desinfikuje. Navíc působí proti vzniku vodního kamene i usazování vápníku a tím šetří kompletní vodoinstalaci. Po odtečení do nádrže na odpadní vodu nebo při spláchnutí do nádrže pro fekálie, působí nadále i tam, případně pomáhá v činnosti dalším prostředkům pro likvidaci nepříjemného zápachu

 

Datum: 3.9.2016 10:35:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

Data platná pro katalog 2022

 

Facebook

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště