Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Egoé spolu s Ford CARent předvedou luxusní autovestavby

 

Egoé je česká společnost založená v roce 2006. Díky zkušenostem s navrhováním, technologiemi a výrobou venkovního nábytku založila společnost v roce 2016 novou divizi – Egoé nest. Ta přinesla na trh nový produkt Nestbox, určený pro nadšené vyznavače tolik oblíbeného autokempingu.

Nestbox jednoduchým vložením do zavazadlového prostoru promění váš vůz v komfortní kempingové auto. Výbava pro skutečný autokemping musí něco vydržet, ale může být i elegantní a praktická. Egoé nest vám jako bezpečné hnízdo jistí záda na vašich cestách – stačí zastavit a bydlíte venku stejně pohodlně jako doma.

V letošním roce značka Egoé spojí svůj stánek se společností Ford CARent, která se zabývá mimo jiné také zápůjčkami cestovních aut s vestavbou Nestbox. K vidění tak budou autovestavby ve vozech Ford Tourneo Custom a Ford Tourneo Connect. Pokud nemáte v oblibě velké automobily, tak vás určitě zaujme alternativa v podobě vozu Ford Focus s minicaravanem od společnosti ProCamp, kterou značka Egoé v rámci České republiky zastupuje. Na stánku si budete mít možnost prohlédnout také produkty nové divize Egoé move, zabývající se výrobou sportovního a volnočasového vybavení.

Doposud největší expozici Egoé nest a Ford CARent Brno najdete v pavilonu F (stánek č. 6).

Více informací o společnosti najdete zde.

            

 

Datum: 26.10.2018 15:14:00

Současně také

GO, REGIONTOUR
20.-23.10.2022


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

Data platná pro katalog 2022

 

Facebook

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště