Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Nest by egoé: jednoduše změňte svoji dodávku na kempingový vůz!

 

car<box je vestavba, která jednoduchým vložením do zavazadlového prostoru promění váš vůz v komfortní kempingové auto. Do 5 minut ji lze ukotvit ve voze, rozložit si rošt na spaní a váš vůz se promění v dokonalého parťáka na dovolenou. Vestavba spolu s lůžkem a kvalitní matrací pro dva dospělé obsahuje vařič, dřez s vodou a lednici. car<box nabízíme ve dvou velikostech pro malé a velké typy vozů. Stále pracujeme na vývoji i pro další značky automobilů.

 Firma egoé je českou společností založenou v roce 2006. Díky zkušenostem s navrhováním, technologiemi a výrobou venkovního nábytku založila společnost novou divizi — nest by egoé. Ta přináší v roce 2016 na trh nový produkt, určený pro nadšené vyznavače tolik oblíbeného autokempingu.

V Bílovicích se nest by egoé navrhuje, vyrábí i kompletuje. Veškeré materiály jsou dodávány českými společnostmi a pracujeme především s hliníkem, nerezem a dřevem. Hlavními kritérii jsou kvalita, design, odolnost a užitečnost. Výbava pro skutečný autokemping musí něco vydržet. Ale současně může být elegantní a praktická.

 Více informací naleznete zde

Těším se na Vás na veletrhu caravaning na stánku č. 5/ pavilon F. 

Datum: 20.10.2017 9:52:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

Data platná pro katalog 2022

 

Facebook

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště