Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Doprovodný program přinese praktické informace i zážitky z cest

 Novinky v modelových řadách 2016 i osvědčené modely karavanů i obytných ploch tradičně doplňuje zajímavý doprovodný program, jehož organizátorem je Sdružení dovozců obytných vozů OSCAR a vydavatelství časopisu Camping, Cars & Caravans. V letošním roce se můžete těšit jak na praktické informace o provozu obytných vozidel, rady pro začátečníky, tak i na bloky věnované technice. Chybět nebudou ani zážitky z cest.

Nadšení cestovatelé si přijdou na své například na přednáškách Obytnou Avií z roku 1978 do Ruska, Mongolska či Afriky nebo Západ USA a 7 000 km s půjčeným karavanem - z Las Vegas přes národní parky.

Na své si přijdou také příznivci Rally Dakar, kteří zde uvidí závodní speciál Tatra 815 nebo se mohou v sobotu zastavit na autogramiádu a besedu se členy týmu Bonver Dakar Project. Obojí na stánku Karavany Sedlčany. 

Chybět nebude ani návštěvnicky vyhledávaná Poradna pro karavanisty k tématům kempování a karavaninku. Dobré rady budou k dispozici po celo dobu konání akce na stánku OSCAR v pavilonu P.

Kompletní doprovodný program naleznete již brzy zde

Datum: 5.11.2015 9:29:00

Současně také

GO, REGIONTOUR
20.-23.10.2022


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

Data platná pro katalog 2022

 

Facebook

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště