Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Do navigace si zadejte: BVV – Pavilon P, stánek č. 06, Caravan Metropol

 

Přijeďte si prohlédnout kolekci karavanů Bürstner. Přijeďte svůj apetit nasytit vozy Niesmann+Bischoff. To vše naleznete u firmy Caravan Metropol v pavilonu P, stánek č. 6. Malou ochutnávku Vám přinášíme již nyní!

Vůz s maximální elegancí a komfortem – polointegrované Bürstner Ixeo it 728 G

 Polointegrované vozy Bürstner letošní modelovou řadou IXEO hravě dohodnily tu nejvyšší  - řadu integrovaných vozů. Lůžko spouštěcí je nejen elektricky ovládané, ale zcela nově je zavěšeno – podélně a umožňuje maximální komfort při spaní – plocha lůžka se výrazně zvětšila a zároveň je zajištěno i pohodlí při vstupu do lůžka – žádný žebřík, schůdky, neboť lůžko sjíždí netradičně velmi nízko. Výběr ze 2 velmi elegantních nábytkových provedení, výběr ze 3 barev venkovního lakování, moderní venkovní design, to vše naznačuje, že cílová klientela má na zvážení, zda upřednostní integrovanou nebo polointegrovanou variantu.

Tam, kde ostatní výrobci nabízejí klasický systém spouštění – napříč vozu, Bürstner upevňuje vedoucí pozici na trhu obytných vozů se zcela novým systémem spouštěcí postele, která je zavěšena podélně.Variantu Ixeo it 728 G pro Vás přivezeme na výstavu Caravaning Brno.

Pro obdivovatele integrovaných vozů přivezeme zcela novou řadu modelů AVIANO, u které se podařilo pomocí nových technologií zvýšit jeden z nejdůležitějších požadavků při výběru vozu do 3,5 t – doložnost (Aviano i 690 G), osvědčené sportovně laděné uzší (220 cm) VISEO 670 G a zamilujete se do nové designově i technicky propracované Elegance (Elegance i 728 G).
 Na ty, co chtějí obytný vůz již z výroby kompletně vybavený za nejpříznivější cenu, čeká Ixeo Time it 726G Summer –Edition. Oblíbené půdorysy shlédnete u modelů Ixeo Time it 700 a Ixeo Time it 710 G a originalitu u modelu Brevio 645, kde jsou zadní výklopné dveře a tento model si každým rokem získává více příznivců.

Vícečetné rodiny budou nadšeny u vozu Argos 747-2, který poskytne totálně prostorné, přesto útulné zázemí, ale i soukromí pro každého člena 6-ti členné posádky.

Jako lahůdku si nechte návštěvu vozů od Niesmann+Bischoff Flair a Arto, kde na sebe nechte působit špičkový design, zpracování a venkovní lakování z té nejvyšší třídy obytných vozů.Dva z nejprodávanějších půdorysů máme s sebou (Arto 76 LE a Flair 920 LE).

A proto do navigace si zadejte: BVV – Pavilon P, stánek č. 06, Caravan Metropol, přijeďte si prohlédnout kolekci karavanů Bürstner, přijeďte svůj apetit nasytit vozy Niesmann+Bischoff.

Více informací již nyní na www.caravanmetropol.cz/ 

Datum: 5.11.2015 8:54:00

Současně také

GO, REGIONTOUR
20.-23.10.2022


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

Data platná pro katalog 2022

 

Facebook

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště