Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Cestovatelská přednáška Karla Wolfa

 

V nedělním doprovodném programu veletrhu Caravaning Brno nechybí cestovatelská přednášky Karla Wolfa, který nás zavede na magický Island. Přednáška se uskuteční v neděli  v 11.00 hodin.

Magický Island

Iceland, v překladu ledová země, je zapomenutou evropskou divočinou na pomezí Severního ledového a Atlantského oceánu. Je to jeden z mála koutů našeho starého kontinentu, kde se člověk může ještě ztratit v kouzelné přírodě bez lidí, obklopen horami, ledovci a monumentálními vodopády. Svou živost dává ostrov najevo všudypřítomnými horkými prameny, gejzíry či aktivními sopkami. Právě u nich člověk obdivuje tu velikost a sílu divoké přírody. Když místo kolony aut a velkých měst potkáváte jen hejna papuchálků, velryby či divoké ptáky, uvědomíte si, proč právě taková místa patří ke klenotům naší planety.

Termín konání: neděle 12. listopadu od 11.00 na přednáškovém mole v pavilonu P

Více informací naleznete zde

 

Norsko – s dodávkou až za polární kruh

Norsko každého nadchne rozmanitostí a krásou své krajiny. Pyšní se rozlehlými horami, četnými jezery, ledovci, hlubokými fjordy a vyhlídkami, kde se člověku tají dech. Je to jedna z mála evropských zemí, kde je více přírodních krás než obyvatel a měst a kde člověk ještě stále může dávat losům dobrou noc. Manželé Wolfovi na své měsíční cestě zažili zimní dobrodružství uprostřed léta. Projeli Norsko od jihu až k Lofotám spolu se svou tříletou dcerou v malé dodávce, kterou si sami upravili tak, že se jim stala na měsíc pojízdným domovem.

Tato přednáška se uskutečnila v sobotu 11. listopadu od 13.00 na přednáškovém mole v pavilonu P

Více informací naleznete zde

 

Karel Wolf je zakladatelem cestovatelského festivalu Kolem světa, který je místem setkávání všech milovníků cestování. Jeho manželka Jana vede sdružení Kintari, které pomáhá ve vzdělání chudým dětem na ostrově Lombok v Indonésii. Svými společnými pořady tak nejen prezentují jedinečné kultury mnoha zemí, ale současně se tak snaží přispět k jejich zachování.

 

Datum: 12.11.2017 20:42:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

Data platná pro katalog 2022

 

Facebook

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště