Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Cestovatelské filmy na CARAVANINGU BRNO

V rámci doprovodného programu na veletrhu Caravaning Brno se můžete v pavilonu „V“ těšit také na promítání filmů o cestování s automobily – obytnými, terénními, osobními i historickými. A chybět nebudou ani motorky.

Promítání filmů bude probíhat

  • pátek 22. října od 10 do 18 hodin
  • sobota-neděle v přestávkách mezi prezentacemi na pódiu.

Cestovatelské kino můžete využít k odpočinku a posezení při procházení rozlehlých expozic.

Na jaké filmy se můžete těšit?

Mongolsko a Sibiř

(autor: Martin a Zuzana Remišovi)

35 000 km, 6 měsíců, 2 lidé v jednom autě.

Road movie o manželech, které kancelářská rutina dohnala k útěku za dobrodružstvím. Krásná místa, skvělí lidé, nová kultura, ale u mrazy až -30 °C, půl metru sněhu na jedné z nejnebezpečnějších silnic světa, desítky poruch i strach o vlastní život.

Všechny zážitky jsou autentické, bez profesionálních kameramanů či doprovodných vozidel. Byli na to sami a museli to zvládnout. Pojďte spolu s nimi objevit krásná zákoutí Altaje, zvláštní mongolské zvyky, romantiku na Bajkalu, ale prožít si i strach a napětí na Sibiři.


Rikšou a velorexem na hranici Beneluxu

(autor: Nesmrtelní dědci)

2 400 kilometrů, 6 dní, každodenní nedostatek spánku a tříčlenná banda Nesmrtelných dědků hnaných touhou po dobrodružství na dvou historických mašinách, které se jim však brzy začínají rozpadat pod rukama.

Tyto stroje mají ale jedinečnou vlastnost. Jsou nesmrtelné! A tak se rikša, určená pro svážení brambor z pole, společně s velorexem, vyrobeným pro invalidy, vydávají průměrnou rychlostí 40 kilometrů za hodinu na strastiplnou a místy bolestivou cestu za hranice Beneluxu.


Vietnam na motorkách

(autor: Jozef Kmeť & Pavol Sivý)

Dopadlo to katastrofálně! Joži a Pali se na motorkách vydali napříč celým Vietnamem. Bez zkušeností, protože na motorkách seděli poprvé v životě. Od koupě motorek, přes noci strávené ve vietnaské přírodě, kde spali pod širákem, až po nehodu a nepříjemné chvíle v nemocnici. Jejich cíle je jasný. Dostat se do Hanoje!


 

 

 

Datum: 21.10.2021 12:36:00

Současně také

GO, REGIONTOUR
20.-23.10.2022


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

Data platná pro katalog 2022

 

Facebook

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště