Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Centrum Moravia Olomouc opět se širokým sortimentem


V letošním roce se v rámci výstavy Caravaning Brno můžete těšit i na společnost Centrum Moravia Olomouc, která nabízí klientům ve svém prodejním portfoliu i obytné vozy a karavany. Na českém trhu zastupuje již čtvrtým rokem značky Hymer, Eriba, Carado a Dethleffs. Na stránkách naleznete mimo jiné stále aktuální přehled všech nabízených vozů. Možná vás zaujme i zajímavý blog s tipy a radami na vše, co se caravaningu týče.Letos jsou hlavními lákadly expozice vozy v provedení Modern comfort. Těšit se můžete na krásný BMC I 680, nebo na jeho polointegrovanou verzi BMC 600. Modern comfort jsou velmi oblíbené modely právě díky svému pohodlí, kompaktnosti a zvýšené bezpečnosti. Pro milovníky modelů 4x4 nebude chybět ani polointegrovaný MLT 580, který je díky svému uzpůsobení vhodný také na zimní cestování.

A pro ty, kteří upřednostňují přívěsy před obytnými vozy, představí společnost karavany značky Eriba. Nebudou chybět ani modely od Hymeru, stejně tak ostatní zástupce značek, především pak oblíbené vozy Carado a Dethleffs. Některé z modelů je možné vyzkoušet v rámci půjčovny. Firma se prezentuje novými vozy, férovými cenami a rychlou online rezervaci.

„Od roku 2019 jsme partnerem společnosti Movera, která je jedním z největších dodavatelů campingových a outdoorových doplňků. Rádi Vám tak pomůžeme s výběrem a vše pro Vás pak objednáme. V letošním roce jsme navázali spolupráci se značkou Truma. V rámci autorizovaného servisu naše společnost nabízí taktéž zkoušky těsnosti nástaveb a prodej náhradních dílů“ dodává Irena Rauch za společnost Centrum Moravia Olomouc.

Stránky www.hymer-moravia.cz, www.carado-moravia.cz, www.dethleffs-moravia.cz

 

Datum: 4.10.2022 7:39:00

Současně také

GO, REGIONTOUR
20.-23.10.2022


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

Data platná pro katalog 2022

 

Facebook

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště