Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

CEIBA s.r.o. – fólie v realistickém provedení na pohled i na dotek


CEIBA vám zajistí soukromí i ochranu

Na veletrhu se objeví i firma CEIBA, která mimo jiné poskytuje autofólie a ochranu laku karosérií všech typů vozů. Autofólie výrazně snižují přehřívání vozu v letních měsících, poskytují více soukromí nebo zajišťují ochranu proti vyblednutí interiéru, zkrátka zvyšují komfort cestování. Ochrana laku karosérií je zase důležitá v případě odletujících kamínků, solí, chemikálií, trusu, škrábancům a dalším nežádoucím vlivům prostředí. Firma CEIBA se na vás bude těšit v pavilonu V!

Chystáte se renovovat nebo jen vylepšit Váš nábytek nebo celý interiér?


Dekorové kvalitní PVC fólie se hodí na restaurování a opravy opotřebovaného, mírně poškozeného nebo již okoukaného nábytku, dveří, výtahu, stěn či doplňků. Fólie mají přes tisíc různých dekorů v imitacích - dřeva, mramoru, kovů, kůže, dekor betonu, zdiva, kamene, v barvě či ve třpytivých efektech. Dekorové fólie jsou lepším řešením oproti tradiční renovace, ale vizuální výsledek je stejný, jelikož mají realistické provedení nejen na pohled ale i na dotyk.  Díky svým vlastnostem umožňují rychlou, snadnou, a hlavně dokonalou instalaci a vzhledem k vysoké kvalitě je materiál odolný proti vlhku, teplu a snadno se udržuje. Fólie nabízí garanci až 10 let na opotřebení či barevnou stálost. 

Firma Ceiba s.r.o. jsou profesionálové v lepení fólií. Sídlí ve Staré Boleslavi a na trhu fungují více jak 25 let. Svým klientům nabízí protisluneční, bezpečnostní, designové či dekorové fólie, homologované autofólie, fólie pro ochranu laku karoserie nebo wrappingové fólie.

   


 

Datum: 7.9.2021 14:29:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

Data platná pro katalog 2022

 

Facebook

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště