Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Caravaning Brno – výstava plná inspirace

 

Letošní Mezinárodní výstava karavanů a obytných automobilů Caravaning Brno bude hostit více jak 60 značek. Představí tak kompletní přehlídku obytných aut, přívěsů, a veškerého příslušenství, co ke svobodnému cestování patří.


Vystavovatelé se opět  představí ve dvou pavilonech

Letošní ročník veletrhu opět obsadí dva pavilony a přilehlé volné plochy – celkem tedy 16 tisíc metrů čtverečních. Své novinky Vám představí stálí vystavovatelé Adria karavany Sedlčany, Caravan Metropol, Campingworld Neugebauer, Caravan Centrum Pardubice, Car-Star, Fibich Camping Cars, HV Caravans,  Karavantravel.cz, KOV Velim, Rinen, TOPTRADE a další. Těšit se tak můžete na značky Adria, Bürstner, Nisemann + Bischoff, Hymer, Carthago, LMC, Itineo, Rapido, Benimar, Eura Mobi, Dethlefs, Clever Vans, X-Go nebo Frankia.

Široká nabídka vybavení

Na veletrhu zakoupíte i celou řadu příslušenství, doplňků a vybavení obytných aut a karavanů. Chybět však nebudou ani potřeby pro kempování a cestování. Díky spolupráci s Asociací kempů se seznámíte s možnostmi ubytování nejen v České republice, ale i zahraničí.

Testovací jízdy, bazar karavanů a Caravan Park

Součástí veletrhu bude bohatý doprovodný program. Své zkušenosti vám opět předají cestovatelé, kteří navštívili nejrůznější kouty světa – jak jinak než s karavanem. Připraveno bude odborné poradenství, které ocení jak začínající, tak zkušení karavanisté. Vrátí se také populární testovací jízdy s obytným vozem. Jízdy určitě ocení návštěvníci uvažující o koupi prvního „obytňáku“ – na vlastní kůži totiž poznají odlišné jízdní vlastnosti, které k tomuto druhu cestování jednoznačně patří. Tradičně veletrh doplní bazar karavanů a obytných vozů a také Caravan Park, díky kterému si budete moci zakempovat přímo v areálu výstaviště.

Nejvýhodnější vstupenky

Areál bude otevřen 7.-9.11. od 9.00 hod do 18.00 hod, poslední den, tedy 10.11. bude končit výstava v 17 hod. Nejvýhodnější vstupné si zakoupíte při on-line registraci, pokud to stihnete do 15.října, začínají ceny již na 100 Kč.

Datum: 6.11.2019 11:08:00

Současně také

GO, REGIONTOUR
20.-23.10.2022


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

Data platná pro katalog 2022

 

Facebook

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště