Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Již jen dnes se můžeze zastavit na rekordní ročník veletrhu Caravaning Brno

 

Hned ve dvou pavilonech se odehraje letošní rekordní veletrh Caravaning Brno od 9. do 12. listopadu na brněnském výstavišti. Karavany a obytné vozy totiž zaplní tradičních devět tisíc metrů čtverečních v pavilonu P a letos nově také čtyři tisíce metrů čtverečních v sousedním pavilonu F, ve kterém se představí prémiové značky obytných automobilů.

Pavilon F představí prémiové značky obytných vozů 

I tradiční pavilon P má co nabídnout

Novinky i osvědčené a oblíbené modely do pavilonu P přivezou představit další přední dovozci obytných vozů a karavanů, jmenujme například Karavan centrum Hykro, Finaso, Adria Karavany Sedlčany, Kov Velim, Caravan Centrum Pardubice, Procamping, Car-Star, Rinen, HV Caravans, Pronto autosalon a další. Nově svoji nabídku automobilů také představí firma KaravanTravel.cz, Fibich Camping Cars, Caravan Plus nebo Karavanem do světa.

Na jaké značky se můžete těšit? Jmenujme alespoň ty nejznámější, jako jsou: Ahorn, Carado, Fendt, Knaus, Weinsberg LMC, Laika, Dethleffs, VANTourer, KRS, City caravans, SUN LIVING, ADRIA, Elnagh, McLouis, Benimar, GiottiLine, Itineo, Eura mobil, XGO, Challenger, Sterckeman a další!

Návštěvníci si budou moci vybírat také z široké nabídky komponentů, příslušenství a vybavení obytných aut a karavanů. Stranou pozornosti nezůstane ani příslušenství a potřeby pro kempování. V tomto segmentu můžeme z příhlášených firem zmínit například Eurotrail, Kempovanie.eu nebo Sinclair corporation. Kromě tradičního vystavovatele a partnera akce – Asociace kempů – představí své služby a možnosti ubytování také několik zařízení z Rakouska nebo Itálie. 

Doprovodný program zaujme jak cestovatele, tak i rodiny s dětmi

Nablýskané karavany a obytné vozy doplní i letos atraktivní doprovodný program. Nejen začátečníkům poradí odborníci na slovo vzatí. O zážitky z cest po celém světě se pak podělí zkušení karavanisté a cestovatelé.

V letošním roce se můžete těšit také na dvě cestovatelské přednášky Karla Wolfa, který nás zavede až za polární kruh nebo na magický Island. Přednášky se uskuteční v sobotu od 13.00 hodin, v neděli pak již v 11.00 hodin.

Důležitým tématem letošního veletrhu je i bezpečnost. Na stánku internetového magazínu Žena v autě.cz si mimo jiné můžete vyzkoušet bezpečnou jízdu. BESIP tým pro Vás má připraveny simulátory nárazu nebo otočení vozu, trenažéry bezpečné jízdy a další aktivity, kde si můžete názorně prověřit zásady bezpečné jízdy. Vyzkoušet si můžete i takzvané alkoholové brýle, které navozují pocit opilosti. Část programu se orientuje i na rodiny s dětmi, zájemci se například dozví pravidla správného uchycení dětské autosedačky.

V sobotu 11. 11. ve 14.00 hodin na stánku Adria Karavany Sedlčany v pavilonu P bude probíhat autogramiáda a malá exhibice dvojnásobného mistra světa v cyklotrialu a cyklistického mága Josefa Dresslera.

V průběhu celého veletrhu bude vystaven na stánku Adria Karavany Sedlčany náš závodní speciál Tatra pro Rally Dakar 2018, který bude v sobotu 11. 11. v 10.00 hodin oficiálně pokřtěn společně s cestopisnou knihou o cestě obytným vozem Adria Jižní Amerikou.

 

Využijte možnost testovacích jízd

Letošní zajímavou novinkou je také možnost využití testovacích jízd přímo na veletrhu Caravaning Brno. K dispozici budou auta jak s manuální, tak i automatickou převodovkou, integrovaný obytný automobil a vestavba. Testovací jízdy budou probíhat od čtvrtka do soboty v časech od 10.00 – 17.00 a v neděli pak od 10.00 do 15.00. Jízdy si můžete objednat na stánku Campingworld Neugebauer

 

 

Datum: 12.11.2017 23:36:00

Současně také

GO, REGIONTOUR
20.-23.10.2022


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

Data platná pro katalog 2022

 

Facebook

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště