Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Caravaning Brno je svátek všech, kteří milují dovolenou na čtyřech kolech

 

Jsme prý národ „karavanistů“, a tak není divu, že jedním z nejočekávanějších veletrhů v České republice je Caravaning Brno. Ve dvou pavilonech, ale i na volných plochách, si můžete projít největší expozice karavanů a obytných automobilů, jaká se v České republice koná. A jak hodnotí Petr Tesner, jednatel společnosti Caravan centrum Pardubice, letošní Caravaning Brno?

Brno je bezesporu hlavní prodejní akce roku. Perfektní termín,“ chválí pořadatelskou strategii zkušený jednatel a manažer prosperující společnosti. „Veletrh musí být na podzim, aby se stihly vozy vyrobit. Zastupujeme výrobce, kteří mají výrobu nastavenou tak, že se objednává na podzim a vyrábí na jaře,“ dodal Petr Tesner.

A čím se liší pardubické centrum od ostatních? „Pro nás je stěžejní hmotnost, která vede k nižší spotřebě, a setkáváme se s tím při servisování, kdy nám to uživatelé potvrzují, což je jednoznačně konkurenční výhoda,“ prozradil zástupce společnosti. I když je konkurence veliká, společnost Caravan centrum Pardubice ji vnímá pozitivně.

Na otázku, jak vnímají veletrh a podmínky, které brněnské výstaviště poskytuje, se vyjádřil velice kladně a do Brna se prý těší půl roku dopředu.

Datum: 9.11.2018 16:15:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

Data platná pro katalog 2022

 

Facebook

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště