Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Caravaning Brno a premiéra katalogu KARAVANY 2015

 

Již jedenáct let připravuje redakce časopisu Camping, Cars & Caravans pro všechny české a slovenské karavanisty největší tištěný katalog nových obytných automobilů, karavanů, obytných vestaveb a kempinkového příslušenství na trhu.

Nejinak je tomu i letos – nové vydání právě vychází a bude mít premiéru tradičně na podzimním veletrhu Caravaning Brno. Katalog prošel letos řadou změn a nabídne na 156 stranách celkem 296 modelů s podrobnými informacemi, a to od osmadvaceti různých značek.

Karavany 2015 jsou nově řazeny podle jednotlivých prodejců a je tak pro zákazníky ještě přehlednější, prodejcům navíc umožňuje lépe představit svou nabídku a služby. Součástí publikace jsou i přílohy s radami pro nováčky v karavaninku, tipy, jak správně vybrat nový či ojetý vůz a také mnoho zajímavých doplňků a příslušenství.

Katalog vychází v tištěné i elektronické podobě a podrobné informace o něm najdete na internetových stránkách www.camping-cars-caravans.cz, kde si jej můžete i objednat, nebo přímo v redakci časopisu. Cena tištěného vydání je 99,- Kč, na veletrhu se však všichni zájemci mohou těšit na premiérovou akční cenu.

Datum: 3.11.2014 14:34:00

Současně také

GO, REGIONTOUR
20.-23.10.2022


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

Data platná pro katalog 2022

 

Facebook

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště