Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

CaravanCity letos poprvé v Brně

Na veletrhu v Brně se poprvé představí společnost CaravanCity

Společnost CaravanCity je výhradním prodejcem značek Karmann-Mobil, Robeta, Affinity a nové též značky Tourne v České republice, a to už 5 let, přesto se na veletrh do Brna chystá poprvé.

Spolu s prodejem vozů se společnost věnuje instalaci doplňků a servisu obytných aut a přívěsů všech značek. Mezi nově nabízené služby patří profesionální šetrné ruční mytí vozidel, čištění interiérů vozidel, leštění karosérií, renovaci světel, voskování karosérií, keramickou ochranu karosérií, nano ošetření textilních částí v interiéru a mnoho dalšího pro veškeré obytné vozy a přívěsy.„Dalo by se říci, že k nabídce těchto služeb nás přivedli naši zákazníci, kteří v okolí tuto službu postrádalijednatel společnosti TP Company s. r. o. David Tešný. Další službu, kterou CaravanCity nabízí je pronájem obytných vozů v případě, že si chcete tento typ dovolené vyzkoušet, nebo i po několikáté vyrazit po vlastní trase. Široký výběr obytných vozů od vestaveb pro 2, až po alkovny pro 6 osob, zaručí, že si téměř každý zájemce vybere.

Na letošním veletrhu v Brně se návštěvníci mohou těšit na spoustu novinek, které jim CaravanCity nabídne. U obytných vozů německé značky Karmann-Mobil se můžete těšit na Dexter 560 4x4, od výrobce Robeta ze Slovinska bude představen vůz Helios se zvedací střechou. Značka Tourne, taktéž Slovinská společnost, na veletrhu představí své dva vozy a to 6.0 a 6.4. V neposlední řadě na veletrhu představíme luxusní značku Affinity, která patří pod švédskou společnost KABE, největšího skandinávského výrobce obytných vozů a karavanů.

Karmann je významným výrobcem obytných automobilů již od roku 1977. Nyní Karmann-Mobil pokračuje jako nezávislá společnost v rámci skupiny Eura Mobil. V roce 2011 Karmann-Mobil zahajuje rozsáhlou expanzi na evropské trhy a rozšiřuje modelové řady na Fiat Ducato, Ford Transit a Renault Trafic. Se svou novou řadou „Dexter“ a rozšířením známé série „Davis“ v současné době značka Karmann-Mobil pokrývá celý segment obytných vozů – vestaveb včetně modelů 4×4.

Robeta vznikla s myšlenkou vyrábět obytné vestavby již v roce 2011. Původně designovala interiéry pro již etablované značky na trhu, nicméně postupem času začala s vlastní produkcí, která se ovšem zásadně liší od všech ostatních výrobců.Tato slovinská společnost nabízí vestavby v nejlepší kvalitě na trhu, naprosto precizní zpracování a vždy používá jen prémiové materiály. Celkově nabízí již 5 modelů s několika půdorysy a také revoluční ultra-light technologii pro nábytkové sestavy. Technologie AIR zvyšuje doložnost vozu o více než 230kg.

Tourne je relativně nový slovinský výrobce obytných vozů, který si svým unikátním systémem získal už mnoho zákazníků. Tourne si zakládá na požadavcích, přáních a zkušenostech uživatelů obytných vozů. Zároveň je pro ně však důležitý design a funkčnosti vozu. Díky tomu jsou tyto obytné vozy vyvinuty, tak aby poskytovali nezávislý život i v nízkých teplotách, pohodlné bydlení po celý rok i pobyt mimo kempy.

Značka Affinity se zrodila z vášně a zkušeností. Snaha o dokonalost a silná víra, že každý projekt může být ještě lepší vedly k inovativním řešení. Vysoká kvalita, výjimečná užitná hodnota, atraktivní vzhled a smysl pro detail nejlépe popisují hodnoty o které v Affinity usilují.

 

 

Datum: 21.9.2022 10:20:00

Současně také

GO, REGIONTOUR
20.-23.10.2022


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

Data platná pro katalog 2022

 

Facebook

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště