Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Caravan Plus - premiéra vozů Notin se stoletou tradicí a luxusním interiérem


Nově jsme na veletrh přivezli francouzskou značku vozů Notin, která se představuje v České republice poprvé. Jedná s přitom o nejstaršího výrobce obytných vozů v Evropě, letos shodou okolností slaví 100 let výročí,“ říká Jaroslav Kolomazníček, majitel společnosti Caravan Plus.

   

Modely této značky jsou v úplně jiné koncepci oproti konkurenčním značkám, mají jiné interiéry,  sestavené ve světlých materiálech, s ruční výrobou nábytku z pravého dřeva, se speciální technologií sendvičových desek a panelů. „Každý Notin má automaticky zimní přípravu, zesílené izolace podlahy i střechy, speciální izolace pro boční obkladové stěny, vyhřívanou podlahu, automaticky vyhřívanou garáž i nádrže, tedy kompletně celý zimní provozu až do Antarktidy,“ usmívá se majitel. V jednom z nich, modelu Notin Bilbao BCL jsme si mohli všimnout netradičně řešené luxusní koupelny s velkým osvětleným zrcadlem, která dělila obytný prostor od dobře uschované ložnice.

   

Ze stálých značek najdeme v expozici modely Ahorn německého výrobce, které za posledních pět let udělaly velký krok dopředu. „Dva roky již používají nábytek Technoform, čímž se eliminovalo vrzání za jízdy a funkčnost tohoto nábytku je v podstatě celoživotní,“ vysvětluje Jaroslav Kolomazníček.

   

 

 

Datum: 23.10.2021 13:47:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

Data platná pro katalog 2022

 

Facebook

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště