Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Caravan Metropol - Ty nejnovější PECKY pod jednou střechou v pavilonu F, na stánku 1 firmy Caravan Metropol


Staré „PECKY“ jsme zvyklí poslouchat, pojďme se na nové PECKY tentokrát podívat.

Rebel mezi značkami Niesmann+Bischoff již druhým rokem vyrábí model s podtextem „ Proti všem pravidlům“. Oživení této myšlenky Vám nabídne model I SMOVE. Do života Ni+Bi přivedl i vůz pro velmi náročné individualisty v podobě modelové řady FLAIR, s podtextem „ Když vůz, tak FLAIR“.

Bürstner se konečně vrací k tomu, co uměl nejlépe, integrované vozy s elegancí a zcela prakticky vyřešeným vnitřního uspořádání v délce 7 – 7,5 m. Na Vás náročných zákaznících čeká uplatnění zcela výjimečného patentu v podobě ZVEDACÍ ALKOVNY – to tu ještě nebylo. Těm, co jezdí ve více osobách, je určen právě tento model GALLERY. Na jízdu – velikost a vlastnosti polointegrovaných vozů a na pobyt – prostorná obytná ZVEDACÍ ALKOVNA.

HYMER – ta je náskok díky zkušenostem. Žádný experiment, sázka na jistotu, kterou vynáší již několik let ve stále se zdokonalující řadě na CLS podvozku. A proto uvidíte právě to nejprodávanější!

ERIBA – jde (jede) si zcela vlastní cestou originality, perfektním zpracováním, zkušenostmi. Co víc si přát, než si karavan od ERIBA do vozového parku dodat. Přijďte žasnout nad MINIMALISMEM v MAXIMALNÍM provedení.

Zveme Vás na představení, nikoliv výstavu, představení, které rozhýbá všechny Vaše smysly, pohyby na účtě. Žádáme o trpělivost, která nám za poslední dobu zřejmě došla, ale je to vlastnost, jež nám umožní mít právě to, co chceme! Protože když vůz, tak ……..

 

Datum: 17.10.2022 12:30:00

Současně také

GO, REGIONTOUR
20.-23.10.2022


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

Data platná pro katalog 2022

 

Facebook

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště