Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Caravan Metropol, spol. s.r.o.

To má GRÁDY! UMÍ ČESKY! To má ŠMRNC!

Může být auto SEXY?

Představte si tu radost, nadšení…Za sebou máte vydařenou kolekci modelů roku 2021 a tuto radost chcete předat dál. Slyšíte od zákazníků skutečně silnou kladnou odezvu na maximální jízdní komfort, stabilitu, bezpečnost, izolaci, design. A proto pro podporu karavaninku Vám vezeme to NEJžhavější zboží od německých značek Bürstner, Hymer a Nismann + Bischoff a to nejdůležitější – Toto Vám můžeme nabídnout k prodeji v roce 2022! 

Od Bürstner řady zaběhlé Harmony Line nebo nově znovu Nexxo tentokrát v podobě Van, po letech se vrací řada Delfin na podvozku Fiat a Citroen. Hymermobil můžete zakoupit v nejoblíbenějším provedení z řady BMC T a BMC I a top třídu Master Line v integrovaném provedení. V úžasu jsme zůstali při pohledu na ovládací panely u těchto řad modelů, které jsou nejen dotykové, ale umí i česky!!! Velmi potěšíme nadšence Off road. Pro ně přivezeme Hymermobil Crossover (4x4) a Hymercar Grand Canon S rovněž v provedení 4x4. Obrovské nadšení a ohlas vyvolalo uvedení příslušenství pro zadní dveře vestaveb jak na podvozku Fiat tak i Mercedes-Benz Sprinter. Tak velký výběr možností kombinací nosičů a držáků jsme snad nikdy neviděli. K objednání pro modely 2022 a nebo k prodeji jako náhradní díl.

U Niesmann+Bischoff  je nejvíce poptavaným zbožím technická vychytávka iSmove, vůz, který je ve všech ohledech naprosto výjimečný.

Výrobci dle možností nabídky z řad modelů a Vaší specifikace postaví VŮZ – KARAVAN, ale pak jste to právě Vy, kdo mu vdechne život, duši, odlišnost.

Znovu Bürstner Delfin v novém
Znovu Bürstner Delfin v novém

Hymer Master Line

Eriba Touring max

A proto nás stále baví karavany! A aby té radosti nebylo dosti, brzy Vás pozveme do nových prostor firmy Caravan Metropol – Klíčany, Dálnice D8, Exit1. Zde naleznete moderní Show Room, rozsáhlé servisní zázemí, prodejnu příslušenství a hlavně NÁS, co nás to stále baví, tým Caravan Metropolu. 

Tým, který si již před 25-ti lety předsevzal: 

Prodejem naše starost o zákazníky nekončí, ale začíná.


Můžete se do auta zamilovat?

    
A takto se „TUNÍ“ s láskou vůz.

 

Datum: 5.10.2021 13:17:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

Data platná pro katalog 2022

 

Facebook

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště