Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Caravaning Brno
20.-23.10. 2022

Mezinárodní výstava karavanů a obytných automobilů

Caravan Metropol, spol. s.r.o.

To má GRÁDY! UMÍ ČESKY! To má ŠMRNC!

Může být auto SEXY?

Představte si tu radost, nadšení…Za sebou máte vydařenou kolekci modelů roku 2021 a tuto radost chcete předat dál. Slyšíte od zákazníků skutečně silnou kladnou odezvu na maximální jízdní komfort, stabilitu, bezpečnost, izolaci, design. A proto pro podporu karavaninku Vám vezeme to NEJžhavější zboží od německých značek Bürstner, Hymer a Nismann + Bischoff a to nejdůležitější – Toto Vám můžeme nabídnout k prodeji v roce 2022! 

Od Bürstner řady zaběhlé Harmony Line nebo nově znovu Nexxo tentokrát v podobě Van, po letech se vrací řada Delfin na podvozku Fiat a Citroen. Hymermobil můžete zakoupit v nejoblíbenějším provedení z řady BMC T a BMC I a top třídu Master Line v integrovaném provedení. V úžasu jsme zůstali při pohledu na ovládací panely u těchto řad modelů, které jsou nejen dotykové, ale umí i česky!!! Velmi potěšíme nadšence Off road. Pro ně přivezeme Hymermobil Crossover (4x4) a Hymercar Grand Canon S rovněž v provedení 4x4. Obrovské nadšení a ohlas vyvolalo uvedení příslušenství pro zadní dveře vestaveb jak na podvozku Fiat tak i Mercedes-Benz Sprinter. Tak velký výběr možností kombinací nosičů a držáků jsme snad nikdy neviděli. K objednání pro modely 2022 a nebo k prodeji jako náhradní díl.

U Niesmann+Bischoff  je nejvíce poptavaným zbožím technická vychytávka iSmove, vůz, který je ve všech ohledech naprosto výjimečný.

Výrobci dle možností nabídky z řad modelů a Vaší specifikace postaví VŮZ – KARAVAN, ale pak jste to právě Vy, kdo mu vdechne život, duši, odlišnost.

Znovu Bürstner Delfin v novém
Znovu Bürstner Delfin v novém

Hymer Master Line

Eriba Touring max

A proto nás stále baví karavany! A aby té radosti nebylo dosti, brzy Vás pozveme do nových prostor firmy Caravan Metropol – Klíčany, Dálnice D8, Exit1. Zde naleznete moderní Show Room, rozsáhlé servisní zázemí, prodejnu příslušenství a hlavně NÁS, co nás to stále baví, tým Caravan Metropolu. 

Tým, který si již před 25-ti lety předsevzal: 

Prodejem naše starost o zákazníky nekončí, ale začíná.


Můžete se do auta zamilovat?

    
A takto se „TUNÍ“ s láskou vůz.

 

Datum: 5.10.2021 13:17:00

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

Data platná pro katalog 2022

 

Facebook

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště