Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Caravan Metropol přiveze nejsilnější trojici: Bürstner + Hymer + Niesmann+Bischoff

 

Obdivovatelům integrovaných vozů budou oči přecházet. V zastoupení Caravan Metropol, nově v pavilonu F, bude vystavena celá paleta vozů od užších a lehkých (do 3, 5t) značek Hymer ( Exsis-I 678) a Bürstner Lyseo i 734, přes zcela novou výrobní integrovanou řadu Bürstner Ixeo (Ixeo i 728 G, Ixeo i 736), po špičku v této kategorii - vůz Hymer B-SL 704 (4,8 t). V nejtěžší kategorii pak integrovaný Niesmann+Bischoff Flair 920 LE.




Z polointegrovaných modelů nesmíte vynechat prohlídku nové výrobní řady Bürstner Harmony Line, kde vnitřní design a výbava Vás přímo pohltí a nadchne. (Lyseo TD Harmony Line 710 G). Originální půdorys s velkou sedací soupravou v zadní části vozu můžete znovu obdivovat u Lyseo TD 744.

Od Niesmann+Bischoff přijede to nejlepší z výrobních řad ARTO 77 E (nový půdorys), SMOVE 7,4 B a FLAIR 920 LE z řady nejvyšší (na IVECO).

Rozzářit se mohou i oči příznivců motorů Mercedes a Iveco - přivezeme vůz Hymermobil ML-I 570 (na podvozku Mercedes), IVECO najdeme u Niesmann+Bischoff Flair 920 LE.

Pokud chcete najít vůz, který potěší rodinný rozpočet, ale nesleví z výbavy a kvality, dopřejte si vozy z velmi úspěšné kolekce Edice 30 Bürstner IXEO TIME it 726 G a IXEO TIME it 710 G, nebo Travel Van 620 G

Zájemci o obytné přívěsy budou mile překvapeni stále více oblíbenou řadou PLUS (se spouštěcí postelí), kde vystavíme Averso Plus 520 TL a Averso Plus 510 TK. Neopomeňte nahlédnout do obytných přívěsů Bürstner Premio i Averso a pohled Váš určitě přiláká řada přívěsů od Hymer, kde je vidět náskok – náskok díky tradici (Nova GL 560 Edice 60 a Exciting 505 Edice 60).

Nebude lehké si z tak bohaté nabídky vybrat, a proto jsme tu pro Vás s velkým nasazením. Rádi Vám s výběrem vozu, stejně jako příslušenstvím na profesionální úrovni poradíme. 

Máme velkou radost, že Vám na stánku Caravan Metropol, nově v pavilonu F, toto vše můžeme ukázat. Bude se čím se vytáhnout. Přijeďte si nabídku Caravan Metropol důkladně prohlédnout.

Více informací již nyní na www.caravanmetropol.cz

Datum: 16.10.2017 8:33:00

Současně také

GO, REGIONTOUR
20.-23.10.2022


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

Data platná pro katalog 2022

 

Facebook

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště