Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Caravan Metropol poskytuje zákazníkům komplexní servis

 

Caravan Metropol má bohatý vozový park a nepřeberné množství zkušeností, o které se vždy rádi všichni z této společnosti podělí se svými zákazníky i návštěvníky veletrhu Caravaning Brno. Jejich expozice patří na brněnském veletrhu rozhodně k těm největším.

Moje firma existuje od roku 1996, takže už jsme celkem mazáci,“ potvrdil s úsměvem Heinrich Vik, zakladatel a majitel společnosti. Sám se považuje za „kempíře“ a nedokáže si představit, že by trávil někdy dovolenou v hotelu, to prý udělal pouze jednou za svůj život a rozhodně netouží po další takové zkušenosti.

Nejsme ti, kteří umí jenom něco prodávat, máme i pořádnou dílnu, takže servisujeme. Umíme se o své zákazníky postarat, což si myslím, že není úplně běžné. Nejenom, že nás to baví, ale já říkám, že to není povolání, ale že je to víceméně poslání,“ popsal svůj přístup majitel společnosti, který takto pozitivně ovlivnil i celou firemní politiku.

Na expozici Caravan Metropol v pavilonu F najdete modely obytných aut a karavanů značek Bürstner, Niesmann + Bischoff i Hymer.

Datum: 11.11.2018 8:45:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

Data platná pro katalog 2022

 

Facebook

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště