Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Car-Star: Vyberte si obytné automobily značek RAPIDO, ITINEO, GIOTTILine a DREAMER

 

Svou expozici bude mít v pavilonu P i firma Car-Star. Jedná se o spolehlivého průvodce a partnera na vašich cestách po Česku i Evropě. Ať už si chcete obytný vůz jednorázově pronajmout, či si „dům na kolečkách“ pro pravidelné výlety za poznáním pořídit do své vlastní stáje, Car-Star je připraven vám s výběrem, nákupem i servisem profesionálně pomoci.

V České republice zastupuje Car-Star značky patřící do skupiny renomovaného francouzského výrobce obytných vozidel RAPIDO Groupe. Můžete si vybrat od obytné vestavby v dodávkovém voze až po plně přestavěný integrovaný automobil značek RAPIDO, ITINEO, GIOTTILine a DREAMER.

        

Car-Star je připraven splnit všechna vaše přání ohledně dodatečné výbavy a montáží příslušenství, provádí také profesionální servis obytných automobilů a přívěsů.

Na své si přijdou i ti, co mají zájem pouze o zapůjčení vozidla. Společnost zajišťuje pronájem moderních a plně vybavených obytných vozů značek Itineo, GiottiLine a Dreamer.

       

Car-Star sídlí v Praze 9, Českobrodské ulici v areálu Hyundai Centrum Praha s.r.o.  K dispozici zde mají moderní servisní halu (bývalé STK), která je vytápěná a plně vybavená hala pro servis, montáže příslušenství, opravy a přípravu obytných vozidel.

Více informací najdete na webu, Facebooku a Instagramu společnosti.

 

Datum: 2.10.2018 16:05:00

Současně také

GO, REGIONTOUR
20.-23.10.2022


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

Data platná pro katalog 2022

 

Facebook

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště