Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Car-Star ukáže novinky značek Rapido, Itineo a Dreamer


Společnost Car-Star představí na letošním Caravaningu Brno novinky značek Rapido, Itineo a Dreamero pro rok 2021. Všechny vozy jsou na podvozku Fiat, modely DF mají kombinaci Fiat a AL-KO podvozku.

Rapido

Uvidíte úplně novou řadu Compact Rapido C serie. Tato C serie zahrnuje polointegrované kompaktní vozy. Uspořádáním vycházející z řady Rapido 6, ale s mnohem skromnějším vnějším rozměrem vozu.

Na veletrhu bude prezentován model Rapido C55 s délkou 6,72 m, výškou 2,8 m a vnější šířkou pouze 2,17 m! Vnitřní uspořádání s oddělenými podélnými lůžky v zadní části a spouštěcím lůžkem v přední části poskytne dostatek prostou pro plnohodnotné využití obytného vozu.

Dále budou představeny dva vozy nejvyšší modelové řady Rapido do 3,5 t, a to integrované modely 8066DF a 8096DF v nové luxusní edici UTIMATE line. Edice obsahuje vnější a vnitřní luxusní dekorační prvky, nadstandartní výbavu Fiat a další množství doplňků od litých kol až k ULTIMATE BOXu.

Oba modely mají dvojitou podlahu, teplovodní topení ALDE (včetně vytápěné podlahy obytného prostoru a kabiny) a jsou vybaveny silnějším motorem Fiat 2,3 L s výkonem 160 koní a novou 9stupňovou automatickou převodovkou.

Samozřejmě nebudou chybět bestsellery v kategorii integrovaných vozů Rapido, modely 866F a 896F s novým designovým nábytkem Bellagio a Nacarat. Jsou vybaveny zimním paketem a topením Truma Combi EH s provozem na plyn, na 230 V nebo kombinací obou zdrojů.

Litá designová kola, zvýšený výkon motoru, kožený volant a chromované přístroje palubní desky jsou u této kategorie luxusních vozů Rapido již povinností.

Itineo

Vystaven bude plně integrovaný model značky Itineo MC740 v nové limitované verzi SPIRIT edition.

Speciální čalounění SPIRIT, topení Truma combi 6 EH, zvýšený výklon motoru a automatická převodovka přibližují tento kus na hranici luxusní kategorie vozidel Rapido.

Představen bude i model Itineo PJ700, novinka roku 2021. Při kompaktní délce 7 metrů a polointegrované karoserii nabízí místo pro 5 cestujících za velmi příznivou cenu.

Dreamer

V expozici najdete novinku v kategorii VAN, model Dreamer D43 UP. Naprosto ojedinělé řešení se zdvihací střechou a panoramatickým sklem v přední části střechy vytváří dojem mnohem většího, prostornějšího vozu, než je pro VAN s délkou 5,41 m možno předpokládat.

Dieselové topení Truma Combi 4D, prostorná lůžka pro 4 osoby, pakety ADDICT a FUN zajistí vše, co pro cestováni potřebujete. Jedinečnost modelu umocňuje vínová metalíza, litá designová kola, LED denní svícení v hlavních světlometech, kožený volant s řadící pákou a speciální čalounění interiéru Arizona.

 

Datum: 14.9.2020 10:00:00

Současně také

GO, REGIONTOUR
20.-23.10.2022


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

Data platná pro katalog 2022

 

Facebook

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště