Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Car-Star spolehlivý průvodce na cestách

Společnost Car-Star zastupuje v ČR značky patřící do skupiny renomovaného francouzského výrobce obytných vozidel RAPIDO Groupe, kde je možné si vybrat od obytné vestavby v dodávkovém voze až po plně přestavěný integrovaný automobil značek RAPIDO, ITINEO a DREAMER! A to všechno buď do vlastní stáje nebo jen jako pronájem a na každou sezonu vždy úplně nové modely! Samozřejmostí je potom i následný profesionální servis!

Car-Star Ambience Exterieure   Car-Star Nouvelle Face

Na veletrhu Caravaning představí Car-Star nové "tváře"

Na brněnský veletrh se velice těšíme, po dlouhé době nám umožní osobní setkání s větším počtem lidí se společným zájmem o obytný vozy a karavaning obecně. Ať už to budou kolegové ze zastoupení jiných značek obytných vozidel, návštěvníci veletrhu, nebo naši zákazníci s vozy od nás, určitě si s každým rádi promluvíme“, říká Michal Kratochvíl ze společnosti Car-Star. „Na expozici představíme úplně novou „tvář“ vozidel značky linteo a to modely 2022 v délce 7 a 7,5 metru, v hmotnostní kategorii do 3,5 tuny, ale také do 4,5 tuny“, dodává.

Car-Star MC740     Car-Star MC740

Další značka Rapido bude prezentována výročními modely 60 edition v luxusním provedení s centrálním vysavačem v polointegrovaném voze 666F a plně integrovaných vozech s dvojitou podlahou 8066DF a 8096DF. K vidění budou i další modely Rapido jak na podvozku Fiat tak i Mercedes, opět ve dvou hmotnostních kategoriích do 3,5 tuny a do 4,5 tuny. Na výstavní ploše nebude chybět ani třetí značka ze skupiny Rapido Group, značka Dreamer. Představí novinku modelového roku 2022, Dreamer D55 UP, v bílé metalické barvě s nadstandardní výbavou Addict.

 

 

 

Datum: 15.9.2021 14:45:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

Data platná pro katalog 2022

 

Facebook

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště