Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

CAMPSTER by Pössl – novinka od společnosti RINEN!!

 

CAMPSTER není jen auto. Campster je vozidlo pro život. Protože teprve s ním se otevírají neomezené možnosti pro každodenní život i útěk ze stereotypu. Nové spojení dodávky, limuzíny a obytného auta. Skutečný talent ve všech oblastech.

Se svojí výškou pouhých 1,99 m může CAMPSTER vjet do všech standardních garáží, aniž by si odřel střechu. Výhoda, kterou nenabízí všechny vozy této kategorie.

Mobilita je dnes něco přirozeného. Svět se zvětšil. A s ním i možnosti. Mnoho lidí nespojuje svůj život jen s jedním místem, ale těší se z toho, že mohou pracovat, trávit svůj volný čas nebo navštěvovat přátele po celém světě.

Nový CAMPSTER se skvěle přizpůsobuje všem potřebám – je jedno, co si na něj vymyslíte.

Brzy ráno do kanceláře a hned potom na dlouhý víkend. CAMPSTER je pro to ideální společník. Pohodlný, flexibilní a připravený na cokoli. Nepřizpůsobujete svůj život vozidlu, ale vozidlo ke svému životu.

Někteří jste měli možnost se již s CAMPSTEREM setkat ve Vašich městech po celé ČR a to na Road Show Citröen, která byla pořádaná ke 100letému výročí založení značky.

Na nový CAMPSTER se můžete přijít podívat na veletrh Caravaning v Brně, stánek firmy Rinen v pavilonu P, výstava se uskuteční ve dnech od 7.-10. Listopadu

Těšíme se na Vaši návštěvu.

www.rinen.cz | www.pujcsiobytnak.cz | www.kupsiobytnak.cz


Datum: 7.10.2019 11:04:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

Data platná pro katalog 2022

 

Facebook

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště