Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Campingworld Neugebauer představí i loňské lákadlo - zvedací střechu, tzv. dětský pokojíček


Česko-rakouská společnost Campingworld Neugebauer, výhradní dovozce obytných vozů Carthago a Malibu do České republiky, v posledním roce, kdy nebylo možné se zúčastnit výstav nezahálela a do nové karavanistické sezóny si připravila mnoho zajímavých novinek. Symbolem změn je nové logo, zcela nové české webové stránky www.cwn.cz a nová pobočka u Prahy. “Obliba prémiových obytných vozů Carthago a Malibu v Čechách i na Moravě nás přiměla k otevření dalšího prodejního a servisního místa v Říčanech,” říká Thomas Neugebauer. Již čtvrtá pobočka společnosti vznikla v areálu společnosti ProfiautoCZ, autorizovaného servisu Fiat a Iveco, jen pár stovek metrů od sjezdu z dálnice. Na jednom místě mohou zákazníci využít servis nástavby i podvozku svého obytného vozu, zakoupit drobné příslušenství nebo využít například služby ručního mytí.

Na brněnském výstavišti, v hale F, představíme nejen obytné vozy Carthago a Malibu, ale na naší expozici najdete nově i značku Etrusco.

Největší změnou pro rok 2022 prošel oblíbený model vyšší střední třídy Carthago Chic C-line, který bude k vidění ve vrcholné verzi Superior. Volit můžete z podvozků Mercedes-Benz a Fiat Ducato, který prodělal výraznou modernizaci, především palubní desky.

Značka Malibu představila v loňském roce také zajímavou novinku, kterou jste neměli možnost na českých výstavách vidět, zvedací střechu. Tato střecha je s váhou pouhých 105kg nejlehčí v kategorii a umožní pohodlné spaní dvěma dalším cestovatelům. Především pro děti je "dětský pokojíček" na střeše obytného auta velkým lákadlem.

Etrusco je novou značkou v našem portfoliu a vhodně doplňuje sortiment námi prodávaných automobilů. Příznivá cena, široká škála typů od vestaveb po alkovny, italský design a německá kvalita jsou synonymem této značky, která je součástí Hymer group.

Datum: 22.9.2021 14:00:00

Současně také

GO, REGIONTOUR
20.-23.10.2022


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

Data platná pro katalog 2022

 

Facebook

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště