Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Campingworld Neugebauer přiveze novinky značek Carthago a Malibu

 

V pavilonu F, který je věnován především prezentaci prémiových značek karavanů a obytných vozů, se představí také Campingworld Neugebauer. Ti přivezou hned několik novinek značek Carthago a Malibu. Novinkou také bude možnost objednání se testovacích jízd přímo na veletrhu Caravaning Brno!

Prémiová řada Carthago Premium DNA - záruka kvality a pohodlí

S obytným automobilem Carthago se Vám naskýtá možnost využití našich mnohaletých zkušeností při stavbě vozů prémiové třídy. V obytném vozidle Carthago je propojena inovativní technologie s nejvyšším komfortem bydlení. Díky své nezměnitelné Carthago Premium DNA určuje firma standardy a je synonymem exklusivity, kvality a pohodlí na cestách.

Prémiové geny DNA Carthago:

  • Konstrukce karoserie prémiové třídy vozu → bezpečnost, dlouhá životnost a trvalá hodnota
  • Vysoce propracovaná topná a klimatizační technika → příjemné klima jak v létě, tak i v zimě
  • Nový koncept úložného prostoru ve dvojité podlaze → praktické využití, nízké těžiště vozidla
  • Kabina řidiče → vynikající výhled z kabiny řidiče s nejvyšší hodnotou ve srovnávacích testech
  • Carthago Pesonality → jedinečný vnější a vnitřní design

Na jaké modely značky Carthago se můžete těšit?

Například na Carthago Chic C-Line I, Carthago chic e-line / s-plus nebo Carthago C – Tourer I. Z celé řady novinek, které jsou připraveny u značky Carthago pro další sezónu, můžeme zmínit například možnost garážování kola, zvedací postel, která tvoří zároveň šatník s možností zavěsit do prostoru dlouhé oděvy, a nebo také USB výstup.

 

Co nového přiveze značka Malibu?

Pozadu nezůstanou ani novinky značky Malibu, kteří se věnují především obytným vestavbám a menším modelům. Letos představuje ale i model obytného auta s inovacemi, které jsou v rámci jeho velikosti a ceny možné. Vylepšení půdorysu a chytré detaily - především je to dvojitá podlaha a design zadní stěny vozů Malibu. Kromě optického vylepšeni přináší i jednodušší opravu při případném poškození.

 

Nezmeškejte testovací jízdy!

Letošní zajímavou novinkou je také možnost využití testovacích jízd přímo na veletrhu Caravaning Brno. K dispozici budou auta jak s manuální, tak i automatickou převodovkou, integrovaný obytný automobil a vestavba. Testovací jízdy budou probíhat od čtvrtka do soboty v časech od 10.00 – 17.00 a v neděli pak od 10.00 do 15.00. Jízdy si můžete objednat na stánku Campingworld Neugebauer! 

Více informací naleznete již nyní na www.camping-world.cz

 


 

Datum: 15.10.2017 8:33:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

Data platná pro katalog 2022

 

Facebook

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště