Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Campingworld Neugebauer představí nové Carthago pro cestovatelské dvojice

 

Společnost Campingworld Neugebauer letos slaví tři roky na českém trhu. A chybět samozřejmě nebude ani na veletrhu Caravaning Brno, kde představí obytné automobily značek Carthago a Malibu. Na své si tak přijdou zájemci o prémiová vozidla i o cenově dostupnější alternativy.

           

Na veletrh letos přivezeme i naši novinku v podobě obytného vozu Liner for two značky Carthago. Určen je zejména náročnějším cestovatelským dvojicím,“ sdělil za Campingworld Neugebauer Lukáš Kinzl.

Prémiový vůz vychází z oblíbeného modelu Chic e‑line, na délku měří 7,83 až 8,53 metru a postaven může být na podvozcích Fiat Ducato nebo Iveco Daily. Vše je uzpůsobeno k tomu, aby zde pár cestovatelů nalezl nejen maximální komfort, ale i praktičnost v každodenním používání na cestách.

Již při vstupu do vozu se můžete cítit jako doma, zejména díky neobvyklému zádveří s věšáky na bundy. Naproti je pak velká kuchyňská linka s množstvím úložných prostor a barovým pultíkem.

Atypicky je řešena také přední část vozu – přes celou šířku vozu se zde totiž nachází koupelnová část s WC a samostatným sprchovým koutem na pravé straně. Celou koupelnu lze dvěma dveřmi kompletně oddělit od zbytku vozu, čímž zde vznikne luxusně vybavené a velmi prostorné sanitární zázemí.

První ze dvou hlavních taháků vozidla najdete o kousek dál v přední částí vozu – elektricky spouštěcí přední lůžko s podélným spaním, nabízející opravdu pohodlné rozměry 200 x 75 a 195 x 80 cm. Jeho spuštění vytvoří ve vozidle velice útulnou ložnici a neobvyklý půdorys najednou začne dávat jako celek vynikající smysl.

To hlavní, co bude posádka přes den využívat, pak najdeme zcela vzadu. Rozměrný a bohatě polstrovaný salon se sezením ve tvaru U a nastavitelným stolkem uprostřed. Díky podélným oknům na třech stranách působí sezení jako luxusní vyhlídka, sedí se totiž vysoko nad spodní rozměrnou garáží, do které se díky výšce 115 cm vejdou dvě velká kola či elektrokola a mnoho dalších zavazadel.

Samozřejmostí je také bohatá moderní výbava. Zmiňme například jen 40“ LCD televizi s elektrickým vysouváním, 160litrovou vysokou chladničku, pracovní desku v kuchyni z Corianu, průchozí 36 cm vysokou dvojitou podlahu s úložným prostorem, velkou garáž s oboustranným přístupem a nosností až 450 kg či teplovodní topení Alde s vyhříváním podlahy.

Vůz je k dispozici ve dvou délkách a celkových hmotnostech 4,5 až 6,7 tuny, u těžších varianty se nabízí na podvozku Iveco Daily (50 C/65 C), u lehčích pak na Fiatu Ducato s podvozkem Al‑Ko. Základní motorizace má výkon 130 koní (Fiat) resp. 150 koní (Iveco).

Přijďte se přesvědčit o jedinečnosti tohoto modelu do pavilonu F na expozici Campingworld Neugebauer!

Zdroj článku: Camping, Cars & caravans

 

Datum: 3.10.2018 14:50:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

Data platná pro katalog 2022

 

Facebook

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště