Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Campers4U, nový akreditovaný zástupce tradičního výrobce ADRIA Mobil, ukáže novinky pro příští sezónu


Společnost Campers4U je novým akreditovaným zástupcem slovinského výrobce ADRIA Mobil. Na letošním Caravaning Brno představí svou novou prodejní síť Adria v Čechách a na Moravě, která se nyní skládá ze tří poboček v Brandýse nad Labem na okraji Prahy, v Příbrami a také v Olomouci. Především se však dočkáte hlavních novinek značky Adria pro sezónu 2021.

Uvidíte zcela novou modelovou řadu polointegrovaných vozů Coral Plus a Coral Supreme. Dále nebude chybět zbrusu nová modelová řada crossoverů Matrix Plus a Matrix Supreme, která na první pohled nadchne spoustou novinek. Nová podoba této řady ohromí zejména svou vzdušností, pohodlím a moderním designem.

Zároveň bude představena i zcela nová modelová řada karavanů Adria Adora. Moderní svěží design a praktičnost těchto vozů vám poskytne zase o další úroveň lepší zážitek na všech vašich cestách.

Všechny nové modely jsou osazené velkým množstvím inovativních technologií.

Prezentovány dále budou prodejně nejvíce oblíbené modely obytných vozů, a to crossover Adria Matrix Acces, alkovna Coral XL, vestavba Adria Twin Plus 640SGX s unikátní spouštěcí postelí a samozřejmě také nejpopulárnější karavany z řad Adria Aviva a Adria Altea.

www.adriakaravany.cz

 

Datum: 27.8.2020 14:31:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

Data platná pro katalog 2022

 

Facebook

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště