Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Blue Rent přiveze značky Concorde, Pössl a Westfalia

 

Blue Rent již po dvanácté přijede s oblíbenou značku Concorde, tentokrát však s rekordním počtem devíti vystavených vozů. Celou modelovou řadu si tak můžete prohlédnout od Creda až po premiérový model Centurion. Na stánku nebudou chybět ani nejoblíbenější vestavby Pössl - poprvé v ČR tak bude předveden model Pössl Saummit 600 s odděleným sprchovým koutem. Z legendární značky Westfalia představíme nejúspěšnější model na našem trhu - Columbus 600D v provedení pro rok 2018.

 

Concorde slaví nejúspěšnější období

Nejúspěšnější období značky Concorde na českém trhu je pro nás skvělý důvod k oslavě. Pojďte slavit s námi - na brněnské výstavě budeme již po dvanácté. Nyní s rekordním počtem devíti vystavených vozů na novém firemním stánku Concorde, poprvé představeném na výstavě Caravan Salon Düsseldorf.

Zkušení prodejci společnosti Blue Rent Vám s radostí představí celou modelovou řadu Concorde - od Creda až po premiérový model Centurion na podvozku Mercedes Actros.

K oslavě patří přípitek, proto přijďte ochutnat doušek šampaňského denně v 10:00 a zažít kvalitu obytných vozů Concorde na vlastní kůži - pavilon F, stánek 03.


Nechybí ani nejoblíbenější vestavby Pössl

Obytné vestavby jsou stále oblíbenější a společnost Blue Rent byla před 13 lety na brněnském výstavišti prvním prodejcem továrních vestaveb na českém trhu. Značka Pössl je dnes nejoblíbenější v této kategorii pro svou cenu a pověstnou německou kvalitu. Poprvé v ČR předvedeme model Pössl Summit 600 s odděleným sprchovým koutem!


Westfalia
Legendární značku Westfalia představíme nejúspěšnějším modelem na našem trhu - Columbus 600D v provedení 2018. 

 

Datum: 26.10.2017 8:09:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

Data platná pro katalog 2022

 

Facebook

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště