Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Blue Rent představí obytné vozy Liner Plus a Westfalia - Amundsen 600L

 

Blue Rent představí na svém stánku číslo 7 na první pohled zcela jiný obytný vůz – robustní a silný, s výraznou přední maskou vzbuzující respekt nejen na silnici - Concorde Liner Plus 996L. Chybět nebude ani nejdostupnější novinka proslulé značky Westfalia – model 600L s podélnými lůžky ve voze délky jen 5,99 metrů.

 

Concorde + Mercedes = Liner Plus

Jistě na první pohled zaujme zcela jiný obytný vůz – robustní a silný, s výraznou přední maskou vzbuzující respekt nejen na silnici. Osvědčený podvozek Mercedes Atego 1230L Euro 6 je základem nejmodernějšího sériově vyráběného vozu ve své kategorii – vozu Concorde Liner Plus 996L.

Šesti válcový motor o výkonu 299 HP s kroutícím momentem 1200 Nm poskytuje obrovské rezervy ve výkonu a dodstatečnou světlou výšku na jakékoliv cesty po Evropě. Premiérový model 996L je vybaven prostornou střední částí s královskou kuchyní, kde možné uspořádat i párty na palubě!

Značku Concorde dále zastupuje malý Liner – model Credo 791L / Daily s důmyslnými řešením interiéru. Překvapí prostorným interiérem a perfektními jízdními výkony na důkladném podvozku Iveco Daily s plně automatickou převodovkou ZF.


 

Premiérová Westfalia - Amundsen 600L

Nejdostupnější novinka proslulé značky Westfalia – model 600L s podélnými lůžky ve voze délky jen 5,99 m. Přijďte se podívat na zajímavě řešený praktický interiér, jistě oceníte prostor a sériové naftové topení Truma C Diesel. Na výstavě jej uvidíte s extra výbavou - lesklou mřížkou chladiče, krásnými 18’’palcovými ORC koly, barevně sladěnou markýzou Thule a navíc nejnovějším modelem multifunkční navigací pro karavany Zenec 3726. Základní cena vystaveného modelu již od: 999 000 Kč bez DPH!!


Těšíme se na Vás na stánku Blue Rent nebo na www.bluerent.cz

 

 

Datum: 3.11.2015 15:15:00

Současně také

GO, REGIONTOUR
20.-23.10.2022


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

Data platná pro katalog 2022

 

Facebook

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště