Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

HvCARAVANS přiveze na český trh premiéru obytných vozů Benimar

 

 HvCARAVANS představí na veletrhu Caravaning Brno novinky pro nadcházející sezónu od španělské značky obytných vozů Benimar. Zároveň se jedná o první oficiální představení této značky v České republice – HvCARAVANS je jejím výhradním prodejcem a dovozcem pro Českou republiku. Proto je téměř jisté, že nebudou chybět ani výhodné zaváděcí ceny!

 

Precizně vyrobené vozy s nadstandardní výbavou

„Umíme nabídnout novou značku, precizně vyrobené vozy, bezkonkurenční ceny s nadstandardní výbavou podvozku FORD, FIAT a nástavby obytného vozu“, říká Václav Harmáček, ředitel HvCARAVANS.

 

Chybět nebude ani vlajková loď značky Benimar

Modely Tessoro jsou vlajkovou lodí značky Benimar v segmentu polointegrovaných vozidel pro rok 2015/2016. Na podvozku FORD nabízí technologie a design, kterými se řadí do TOP kategorii obytných vozů Benimar. Pro modelovou řadu 2015/2016 má v nabídce celointegrované modely Aristeo, polointegrované TessoroMileo, alkovny Sport, vestavby Benivan.


Společnost BENIMAR vyrobila první obytný vůz v roce 1979. Know-how, originalita a kvalita byly rozhodující pro její začlenění do skupiny TRIGANO v roce 2002. Nesmíme opomenout ani moderní výrobní linku a zařízení, stálé technické inovace, které umožňují výrobní kapacitu 3000 vozidel za rok.

 Chcete se dozvědět více? Zastavte se od 5. do 8. listopadu na brněnské výstaviště do pavilonu P. A nebo již nyní na www.hvcaravans.cz


Datum: 18.9.2015 13:44:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

Data platná pro katalog 2022

 

Facebook

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště