Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Caravaning Brno
20.-23.10. 2022

Mezinárodní výstava karavanů a obytných automobilů

HvCARAVANS přiveze na český trh premiéru obytných vozů Benimar

 

 HvCARAVANS představí na veletrhu Caravaning Brno novinky pro nadcházející sezónu od španělské značky obytných vozů Benimar. Zároveň se jedná o první oficiální představení této značky v České republice – HvCARAVANS je jejím výhradním prodejcem a dovozcem pro Českou republiku. Proto je téměř jisté, že nebudou chybět ani výhodné zaváděcí ceny!

 

Precizně vyrobené vozy s nadstandardní výbavou

„Umíme nabídnout novou značku, precizně vyrobené vozy, bezkonkurenční ceny s nadstandardní výbavou podvozku FORD, FIAT a nástavby obytného vozu“, říká Václav Harmáček, ředitel HvCARAVANS.

 

Chybět nebude ani vlajková loď značky Benimar

Modely Tessoro jsou vlajkovou lodí značky Benimar v segmentu polointegrovaných vozidel pro rok 2015/2016. Na podvozku FORD nabízí technologie a design, kterými se řadí do TOP kategorii obytných vozů Benimar. Pro modelovou řadu 2015/2016 má v nabídce celointegrované modely Aristeo, polointegrované TessoroMileo, alkovny Sport, vestavby Benivan.


Společnost BENIMAR vyrobila první obytný vůz v roce 1979. Know-how, originalita a kvalita byly rozhodující pro její začlenění do skupiny TRIGANO v roce 2002. Nesmíme opomenout ani moderní výrobní linku a zařízení, stálé technické inovace, které umožňují výrobní kapacitu 3000 vozidel za rok.

 Chcete se dozvědět více? Zastavte se od 5. do 8. listopadu na brněnské výstaviště do pavilonu P. A nebo již nyní na www.hvcaravans.cz


Datum: 18.9.2015 13:44:00

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

Data platná pro katalog 2021

 

Facebook

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště