Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

AZUB bike


Skládací kola TERN pro aktivní cestování

Cestování s obytným autem je moderním způsobem trávení dovolené. Přispěly k tomu určitě i limity posledních dvou let, které zvedly vlnu zájmu o tento druh cestování. Málokdo se ovšem spokojí jen s pasivní jízdou autem. Mnohem častěji chceme poznávat nová místa aktivněji. Kolo, které lze většinou bez větších problémů vzít na cestu s sebou, je tou nejlepší volbou z hlediska fyzické náročnosti a vzdálenosti, kterou na něm můžeme urazit. Moderní skládací elektrokolo je navíc skladné a nezabere v autě příliš mnoho místa.


Skládací kola TERN, která do České republiky dováží společnost AZUB bike s.r.o., můžete spatřit na výstavě Caravaning Brno a na vlastní oči se tak přesvědčit o jejich praktičnosti. Společnost TERN, která začínala s klasickými skládačkami, má dnes ve svém portfoliu celou řadu nástupců těchto kol. Ať už se jedná o skládací kola s důrazem na rychlost skládání, nízkou hmotnost a rozměry ve složeném stavu nebo o semi-skládací elektrokola s důrazem na ovladatelnost, komfort a asistenci špičkového elektromotoru.

    

Nejmenší skládačkou na světě je BYB

Mezi ultra kompaktní skládačky s nejmenšími rozměry patří skládačky řady BYB. BYB je zkratkou slov Bring Your Bike aneb „Vezmi si svůj bajk“. A není se co divit, že jej v Ternu tak pojmenovali. BYB je o 30% menší než běžné skládačky s 20“ koly, a proto si jej můžete vzít téměř kamkoliv. Do kanceláře, do vlaku, do metra, nebo na jachtu či do karavanu. Do kufru běžného auta se vám jich vejde dokonce několik. Je to zkrátka nejmenší skládací kolo od technologického lídra ve svém oboru.

    

Pohodlně a bezpečně s elektrokolem HSD

Na druhou stranu, semi-skládací e-bajky řady HSD nabízí lidem výbornou ovladatelnost, rám s nízkým nástupem a také komfort srovnatelný s klasickou velikostí kol. Díky několika patentům Ternu jsou velmi univerzální a padnou jezdcům všech velikostí.

Snadno se s nimi budete proplétat uličkami měst a jednoduše je zaparkujete v garáži, nebo převezete autem. Zvláště pokud zasunete teleskopickou sedlovku a složíte sloupek řízení s řídítky. Tyto dva prvky navíc také zaručují, že kolo plynule nastavíte pro jezdce od 147 do 195 cm a všichni se na něm budou cítit příjemně. Jsou díky tomu velmi vhodné pro sdílení mezi členy rodiny.

Praktičnost modelu HSD umocňuje tuhý rám s nízkým nástupem a velký nosič, který odveze nejen týdenní nákup, ale také dítě na sedačce. Případně obojí naráz. Elektrokolo HSD je vybavenou silným a spolehlivým motorem Bosch Active Line Plus, 400Wh baterií a devíti rychlostní kazetou v kombinaci s přehazovačkou Shimano Alivio Shadow. Samozřejmostí jsou výkonné hydraulické brzdy pocházející také od Shimana.

Širokou škálu doplňků najdete na webu www.kola-tern.cz.

    

    

 

Datum: 15.10.2021 16:46:00

Současně také

GO, REGIONTOUR
20.-23.10.2022


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

Data platná pro katalog 2022

 

Facebook

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště