Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

AZ Servis - obytné vozy Hobby po 4 letech opět v Brně!

Vejděte dovnitř a pohodlně se usaďte. Nasajte vůni novoty a rozhlédněte se. Důmyslný design obytného vozu myslí na všechno. Sedací souprava slouží současně jako rozkládací postel a díky bezpečnostním pásům i jako plnohodnotná sedadla pro přepravu cestujících. Šest osob se pohodlně přepraví a neméně pohodlně vyspí. Kde? No přece v alkovně A70 GFM, vlajkové lodi obytných vozů Hobby.

AZ Servis je brněnský dealer Škody Auto a společnosti Hobby Caravan. A právě značka Hobby se díky tomu vrátila na veletrh Caravaning po čtyřleté pauze. Čtyři vystavené vozy i sympatický „modrý“ tým na stánku v hale V se těší velké pozornosti návštěvníků.

O zmíněnou vlajkovou loď je zájem největší. Sedm a půl metrů dlouhý vůz zaujímá nejen dobře řešeným prostorem, ale také detaily, jako třeba oboustranně otevíratelnou lednicí. Nádrže na vodu i odpadní vodu jsou zde temperované a chráněné proti zamrznutí. „Vůz je izolován, ve spodní části je dvojitá vyhřívaná podlaha, celá konstrukce je sendvičová, která umožňuje kempování i v mrazivějších dnech na horách,“ zmínil další z předností alkovny Miroslav Kárný, šéf prodeje AZ Servis.

Datum: 22.10.2021 16:39:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

Data platná pro katalog 2022

 

Facebook

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště