Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Auto-Bayer ukazuje cestu Volkswagenu od historie po budoucnost

 

Na veletrhu Caravaning Brno máte vůbec poprvé příležitost vidět společně vozy California a Grand California. „Brněnský veletrh je první výstava, kde se obě Californie spolu prezentují. Zatím tomu tak nebylo ani v Düsseldorfu, ani na rakouské výstavě. Vždy tam byla jen jedna. Nyní se nám podařil doslova hrdinský čin a oba vozy prezentujeme v české i evropské premiéře naráz,“ řekl Aleš Marek, ředitel společnosti Auto-Bayer, která tyto modely ve spolupráci s Volkswagen Česká republika vystavuje. Zároveň potvrdil, že zájem o vozy je opravdu veliký. Modely California patří mezi nejprodávanější a nejoblíbenější obytné vozy přímo z produkce Volkswagen.

Nechybí ani historický model Volkswagen T1 z roku 1974 v lákavé modré barvě. „Ústředním mottem značky je slogan Naše cesta. U T1 cesta Volkswagenu ke kempování začala a pokračuje právě přes model California a novinku Grand California,“ doplnil Marek.

Pro návštěvníky je připravena i soutěž o víkendové zapůjčení modelu California. Jedná se o vůz pro 5 lidí, kteří si tak v tomto jedinečném voze mohou zakempovat či poznávat přírodu.

Datum: 9.11.2019 14:11:00

Současně také

GO, REGIONTOUR
20.-23.10.2022


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

Data platná pro katalog 2022

 

Facebook

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště