Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Auto Bayer s národní premiérou VW Caddy California


Auto Bayer představuje v pavilonu V novinky z produktové řady koncernu VW i z koncernu Seat, konkrétně značku italského výrobce Elnagh. „Na našem stánku můžete vidět národní premiéru vozu VW Caddy California, kde se můžete podívat na originál vestavbu přímo od společnosti Volkswagen. Je to národní premiéra a jedno z prvních vystavení v České republice,“ prozradil výkonný ředitel Auto Bayer, Aleš Marek.

   

Společnost Auto Bayer je autorizovaným dealerem značky VW a jedním z největších prodejců těchto obytných vestaveb - jak modelů Caddy California, tak obytných vozů California na podvozcích Transportera až po největší obytné vozy Grand California.  U toho největšího jsme se zastavili. „Je zde čilý ruch, vidíte, že návštěvníci vnímají velice pozitivně vystavení vozu Grand California, který je vlastně jediný na celém výstavišti. Nikdo jiný zde užitkové vozy VW nevystavuje a Auto Bayer má víceméně dominantní postavení na českém trhu,“ říká Aleš Marek a doplňuje: „Tento vůz je jako obytná vestavba mezi zákazníky velice oblíben, dělá se v provedení šestimetrovém, tedy Grand California 600, nebo delším, tzn. Grand California 680. Tu jsme představovali před dvěma lety jako národní premiéru.

   

Kromě vozů VW vystavuje firma malý průřez od výrobce společnosti Elnagh, kterou pro Českou republiku zastupuje. Zákazníci si zde mohou prohlédnout nové modely sezony 2022.

   

 

Datum: 23.10.2021 11:24:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

Data platná pro katalog 2022

 

Facebook

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště