Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

AGROTEC SPORTLIFE RALLY SHOW

 

 Milovníci rally pozor! I v letošním roce se při veletrhu Caravaning Brno můžete těšit na další ročník oblíbené AGROTEC SPORTLIFE RALLY SHOW, kterou připravujeme ve spolupráci s firmou Agrotec. Kdy a kde? Od pátku 4. listopadu do neděle 6. listopadu v pavilonu Z a jeho okolí.

V pážek 4. listopadu odstartuje v pavilonu Z od 10 hodin „Den bezpečnosti.“ V jeho průběhu si bude moci každý příchozí vyzkoušet testy z pravidel silničního provozu a ti věkově starší i jízdu s instruktorem v moderním traktoru Steyr pro autoškoly. V pavilonu Z se dále budou promítat instruktážní videa k bezpečnosti jízdy, zájemci o techniku si pak budou moci prohlédnout řez vozidlem Škoda Oktavia. Den bezpečnosti doplní i stánek BESIP s aktivitami pro děti i dospělé.

Po 14. hodině bude zájemcům k dispozici také simulátor závodního vozu Formule Student, po celý den i trenažér nárazu ÚAMK.

Na tento páteční program pak v sobotu naváže už avizovaný II. ročník AGROTEC SPORTLIFE RALLY SHOW 2016. Jeho součástí bude jízda po uzavřeném okruhovém testu o délce 2,7 km, při které se nebude měřit dosažený čas. Každá posádka absolvuje v průběhu dne nejméně čtyři průjezdy tímto úsekem (vždy 2 kola). Součástí úseku bude i průjezd brodem (dobrovolný) o výšce hladiny cca 5 cm. Cílem je užít si svezení a předvést divákům soutěžní techniku i jezdecké dovednosti. V čase mezi 11:00 – 12:00 hodinou proběhne v pavilonu Z autogramiáda jezdců.

Více informací naleznete na těchto stránkách nebo na www.agrotecrally.cz

 

 

Datum: 3.10.2016 23:51:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

Data platná pro katalog 2022

 

Facebook

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště