Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Agrotec Life Rally Show 2017

 

Milovníci rally, přijďte za námi na exhibiční loučení se sezonou rally 2017, které bude probíhat na brněnském výstavišti od pátku do neděle 10. až 12. listopadu. Letošní exhibice bude koncipována jako duel, tedy paralelní jízda dvou soutěžních vozidel, což bude jistě divácky i jezdecky velmi atraktivní. Organizátorem závodu je Agrotec.

Exhibice je rozložena do dvou dnů - na sobotu  pojedou soudobou rally vozidla s platným průkazem sportovního vozidla se dvoučlennou posádkou. V neděli se můžete těšit na historická vozidla rally, okruhová a vrchařská vozidla s platným průkazem sportovního vozidla.

V sobotu ve 12:00 hodin se v pavilonu Z uskuteční také autogramiáda Jana Kopeckého, mistra ČR v rally. Autogramiády se zúčastsní také Daniel Zpevák, Patrik Rujbr, Martin Rada a další.

Agrotec Life Rally Show se bude účastnit i Agrotec Czech Abarth Team ze zcela novým vozem Abarth 124 Rally, přijďte se s ním seznámit. Za podívání bude určitě stát také Ford Ranger Dakar.

V pavilonu Z si budete moci vyzkoušet také závodní trenažer Force Dynamics 301, který je plně pohyblivý. Pomocí náklonů celého prostředí řidiče simuluje přetížení včetně směru působících sil. Krátkodobě dokáže vyvinout přetížení až 2G. Trenažér je k dispozici všem v sobotu a neděli.

Více informací již brzy! 

 

Datum: 12.11.2017 6:33:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

Data platná pro katalog 2022

 

Facebook

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště