Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

ADVENTURE VILLAGE – přijdte nás navštívit

 

BACKI adventure, Czech Campers, MRKEY klíč k dobrodružství


Firmy, které se pro letošní ročník Caravaningu Brno, spojily pod jednu společnou "střechu" a vytvořily tak Adventure Village. "Vesničku" která bude nabízet veškeré dobrodružné možnosti k cestování na jednom místě. Offroadové karavany, přívěsy, nástavby na pick-up a stany.

K vidění bude novinka na českém trhu - offroadový karavan BATU 535 - větší, rodinný karavan bez kompromisů nebo také  malý offroadový karavan od Maturi Sideway společně s offroadovým přívěsem Tricamp na čtyřkolky, motorky a práci - v plné výbavě, včetně konstrukce pro další možnosti využití.

BACKI adventure - jedinečné offroad karavany

BACKI adventure je prodejcem offroadových karavanů značky Crawler, Procamp, Maturi a stanů Gear Rock.

Jde o jedinečné offroad karavany a campery na korbu pick-upu, které nabízejí veškerý komfort a zázemí. Jsou malé, lehké, odolné a doprovází je nadupaný design.

MRKEY klíč k dobrodružství

Společnost, která se zabývá prodejem ofroadových karavanů a výrobou a prodejem expedičních přívěsů. Rovněž provozuje půjčovnu, která nabízí širokou nabídku obytných dodávek a offroadových karavanů včetně bohatého příslušenství. V neposlední řadě nabízí také služby servisního centra s možností dlouhodobého parkování v zabezpečeném areálu.

Czech Campers

Výrobce Pop-Up camperů, obytných nástaveb na pick-upy,  které jsou jedinečné svou konstrukcí i tím, že jde o jediný český výrobek na trhu.  

ANNY carmat

ANNY carmat je český výrobce matrací do auta, které jsou vyrobené na míru do každého auta a splňují požadavky zákazníka.

Jsou pohodlné, skladné, barevně vyladěné a díky outdoor úpravě je můžete použít i venku.

Na stánku bude k vidění nejprodávanější model Crawler TRC 458, novinka na českém trhu BATU 535, ANKA 300,  Maturi Sideway, Maturi Tricamp, Procamp Bushcamp, nástavby Kerouac Short a Kerouac Long, stany Gear Rock a matrace Anna carmat.

   

Soutěž

Mimo výstavu všech těchto karavanů a nástaveb se díky půjčovně firmy MRKEY bude soutěžit o zapůjčení offroadového karavanu TRC 458 společně s Jeepem Wrangler na prodloužený víkend :)

Těšíme se na Vás v pavilonu P, stánek č. 04

 

Datum: 14.10.2022 14:17:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

Data platná pro katalog 2022

 

Facebook

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště