Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Adventure Centrum pro vás připravilo premiéru jedinečného grilu CasusGrill

 

CasusGrill je novou verzí a ekologickou transformací hliníkového grilu, vyrobenou z trvanlivých nekovových materiálů. Je účinnější, prakticky bez odpadu, bezpečnější a lze na něm připravit opravdu chutné jídlo. Jedná se o světovou ekologickou novinku z Dánska.

CasusGrill si můžete s čistým svědomím vzít téměř kamkoli – na pláž, do parku, na rybářský výlet i horskou túru, na cesty karavanem, obytným autem, na loď nebo do kempu, či na dovolenou. Je lehký, váží pouze 1 kg a nebudete mít starosti se špínou. Neexistují žádná omezení.

CasusGrill je ekologický a schopný rozkladu působením mikroorganismů. Balení obsahuje speciální brikety z dřevěného uhlí, lehké izolační lávové kameny a krabici z tenké lepenky s grilovací mřížkou z bambusového dřeva. Gril dokáže po snadném a rychlém zapálení zapalovačem nebo sirkou snadno grilovat během 5 minut a déle než 60 minut udrží žár. Lze jej používat celý rok – během chladné zimy při -10 stupních, ve výškách 2000 m nad mořem i v horkém létě na pláži.

Hlavní přednosti CasusGrillu

  • Neobsahuje žádné železo ani hliník, takže doba jeho neškodného rozkladu je rychlá.
  • Všechny jeho materiály jsou přírodní – dřevěné uhlí, lávový kámen, bambus i tenká lepenka.
  • Vydává rovnoměrný žár, který je ideální pro grilování a opékání.
  • Zajišťuje termální izolaci, čímž snižuje venkovní teplotu při grilování.
  • Redukuje emise CO2, protože využívá výhradně dřevěného uhlí.
  • Je držitelem mezinárodního patentu grilovací technologie.

V roce 2017 získal dánskou cenu za design v kategorii „Výrobek na přípravu zdravých, chutných a jednoduchých pokrmů“ a také mnoho dalších ocenění po celém světě.

Adventure Centrum se na vás těší v hale P / 052 jako každý rok. Čekají na vás zajímavé ceny produktů a překvapení k tomu. Kromě novinky v podobě CasusGrillu se dočkáte i premiéry jedinečného solárního vařiče GoSUN Go a dále také kajaků Hobie, nafukovacích paddleboardů SUP nebo odpařovacího chladiče vzduchu Transcool 12-24V/230.

Další informace najdete na www.casusgrill.cz.

Datum: 26.10.2018 15:55:00

Současně také

GO, REGIONTOUR
20.-23.10.2022


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

Data platná pro katalog 2022

 

Facebook

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště