Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Adventure Centrum představí v evropské premiéře GoSun Fusion Hybrid

 

Světový bestseller z USA a premiéra v Evropě – vařte, grilujte, pečte skvělá jídla kdykoliv a kdekoliv s vysoce výkonným solárním vařičem, grilem GoSun Fusion Hybrid. Za každého počasí i večer nebo ve stanu při kempování či karavanu, prostě bez omezení. 

GoSun Fusion Hybrid je první přenosná, solární + elektrická trouba na světě, která pracuje mimo síť. Tento všestranný sporák je 5x účinnější než tradiční elektrická trouba. Za každého počasí (včetně chladu a mračna) – při rozšíření modelu Fusion + PowerBank GoSun 12V / 150W.

Použití: bez omezení venku i uvnitř, při kempování, v obytném autě, na lodi, v karavanu, při nouzové události nebo za jízdy v autě při zdroji 12V. Snadno je využijete na zahradě, případně na terase panelového domu nebo při rybaření v pohodlí a bez paliv. Moderní, ekologické, zdravé a bezpečné vaření, grilování a pečení na sluneční energii a externím 12V zdroji. Použití po celý rok – i na sněhu a v mrazech. Využití je opravdu široké.

Naprosto ekologické a zdravé vaření v přírodě – s tímto pomocníkem si ho rychle zamilujete. Při vaření nevznikají nebezpečné zplodiny z hoření jako u konvenčních vařičů a grilů – v přírodě za sebou nezanecháte žádnou stopu. Vaření vás prostě začne bavit!

Snadné grilování, vaření a pečení vám umožňuje se věnovat rodině, přátelům, zábavě nebo sportu.

Novinku si prohlédnete na stánku Adventure Centrum v hale P/052.

Video 1

Video 2

Výhradní dovozce pro Českou a Slovenskou Republiku, Polsko: Adventure Centrum - Showroom: Na Průhoně 159, Vestec u Prahy, 252 42, více informací www.solarnivaric.cz , www.solarnigril.cz , https://www.facebook.com/solarnivaric.cz/

 

Datum: 1.11.2019 9:10:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

Data platná pro katalog 2022

 

Facebook

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště