Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Adria v Brně představí kompletní inovované modely Sonic Plus

 

Adria pro letošní veletrh Caravaning Brno připravila rozsáhlou expozici obytných vozů a karavanů nového modelového roku 2015.

Hlavní novinkou bude Česká premiéra nového integrovaného vozu Adria Sonic Supreme. Na veletrhu v Brně můžete tuto novinku vidět jako jedni z prvních v Evropě, protože zde bude vystaven jeden z prvních pěti vozů, které jsou zatím vyrobeny. K zákazníkům dorazí první kusy tohoto modelu až na začátku roku 2015.

Adria dále v Brně představí kompletní inovované modely Sonic Plus v populárním uspořádání SL s podélnou zadní postelí, nově se samostatným sprchovým koutem a také novinku model SBC s prostornou „centrální koupelnou“.  Dále budou vystaveny inovované, velice oblíbené crossover modely Matrix a polointegrované Coral a Compact. 

Na stánku Adria budou k vidění, také modely karavanů Adria pro sezonu 2015 a nově také obytné vozy značky Sun Living by Adria.

Další novinkou stánku Adria bude letos účast nového zástupce této značky pro Slovensko společně se zástupci pro Českou republiku.

www.AdriaMobil.cz
www.KaravanySedlcany.cz

Datum: 8.10.2014 8:47:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

Data platná pro katalog 2022

 

Facebook

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště