Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

ADRIA karavany Sedlčany představí kompletní nabídku zn. ADRIA

 

ADRIA se v Brně poprvé představí s kompletní nabídkou obytných vozů i vestaveb Adria, karavanů Adria i značky Sun Living v rámci jednoho stánku, který bude patřit k největším na veletrhu a bude mít plochu více než 1.000 m2.

Kompletní portfolio značky Adria, tak bude poprvé v ČR přehledně vystaveno na jedné ploše, kde budou moci zákazníci vidět průřez celou modelovou nabídkou obytných vozů i karavanů tohoto slovinského výrobce. Vystaveno bude 10 obytných vozů Adria včetně nových uspořádání velice populárního modelu Adria Matrix se spouštěcí postelí, které mají délku necelých  délkou 7 metrů a také výrazně nižší provozní hmotnost. Dále budou k vidění nové uspořádání rodinných alkoven z řady Adria Coral XL na podvozcích Citroen a Fiat a také novinky z modelové řady Adria Compact. Chybět nebude ani vlajková loď značky – integrovaný model Adria Sonic Supreme. Vestavby budou zastoupeny všemi třemi modelovými řadami Adria Twin Axess, Adria Twin Plus a luxusní Adria Twin Supreme v čele s loňským hitem – modelem Adria Twin Supreme 640 SGX se spouštěcí postelí a velkým nákladovým prostorem vzadu.

Karavanům pak bude vévodit letošní světová novinka Adria Astella, která si odbyla premiéru na veletrhu v Düsseldorfu a které bude mít na Caravaning Brno českou premiéru a bude zde oficiálně zahájen její prodej v ČR. Astella do portfolia karavanů přináší zcela nový rozměr a to především svým luxusním provedením, materiály a inovativními technologiemi. Ostatní modely karavanů budou zastupovat různá, především rodinná uspořádání karavanů z řad Adria Adora, Adria Altea, Adria Aviva a designový Adria Action.

Značku Sun Living pak budou prezentovat v rámci stánku Adria tři modely – inovativní vestavba V65SL, rodinná alkovna V60 s délkou jen 6 metrů a populární crossover S70SP s délkou jen 7m. 

ADRIA karavany Sedlčany se těší na Vaši návštěvu v pavilonu P, st. č. 1!

www.adriamobil.cz

Datum: 16.10.2019 14:00:00

Současně také

GO, REGIONTOUR
20.-23.10.2022


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

Data platná pro katalog 2022

 

Facebook

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště